חברת אלוני פותחת אולם תצוגה חדשני בבאר שבע

האולם החדש של אלוני משתרע על שטח של כ – 650 מר, ויציע שפע של מותגים, סגנונות ועיצובים שונים, החל מפריטים קלאסיים, אורבניים, כפריים ועד לטרנדים הכי חמים מקולקציות 2017

בשורה משמחת לתושבי באר-שבע והסביבה…
חברת אלוני פותחת בימים אלה אולם תצוגה חדשני, בעיר באר שבע, בהשקעה של כ – 2.5 מיליון₪.
האולם החדש של אלוני משתרע על שטח של כ – 650 מ"ר והוא יפתח במתחם העיצוב דיזיין + בדרך חברון 48 בבאר שבע ויציע שפע של מותגים, סגנונות ועיצובים שונים, החל מפריטים קלאסיים, אורבניים, כפים ועד לטרנדים הכי חמים מקולקציות 2017.

אלוני- סניף באר שבע החדש צילום רגב כלף (2)
אלוני- סניף באר שבע החדש צילום רגב כלף

לדברי דוד מטלון, מנכ"ל רשת אלוני:
"פתיחת אולם התצוגה בבאר שבע הינו חלק מתהליך אסטרטגי של החברה, שנועד לחזק ולמצב את מעמדה של אלוני כחברה מובילה בישראל בתחום העיצוב. לדבריו: "עולם עיצוב הבית הולך ומתפתח בדרום הארץ ובאר שבע היא בירת הנגב, שתפריח את השממה האסתטית."
אולם התצוגה יכלול 36 תאים, המציגים את שפע החברות המיובאות ומשווקות בלעדית ע"י חברת אלוני, עפ"י קטגוריות:   שיש ואבן, עץ ופרקטים, טראצו, קרמיקה ופורצלן, כלים סניטריים ואביזרים משלימים.
המקום יכלול חדר ישיבות מפואר המיועד לקהל המקצועי, בו יועברו סדנאות ויערכו פגישות לעוסקים בענפי הנדל"ן והעיצוב, יזמים, קבלנים, סוחרים אדריכלים ומעצבים, שייהנו מליווי אישי ומהידע המקצועי הרחב של נציגי אלוני.
אלוני- סניף באר שבע החדש צילום רגב כלף (1)
אלוני- סניף באר שבע החדש צילום רגב כלף

באולם מוצגות מבחר הקולקציות של מותגים מובילים ובלעדיים באלוני, בניהם: מחלקת העץ והפרקט של אסקו , בתחום הטראצו ,איטונג ריצופים ,בתחום הכלים הסניטריים מוצגות קולקציות בלעדיות של חברות בינלאומיות ביניהן: ארמאני רוקה, רוקה, גוגליאלמי וגלובו .
בתחום הקרמיקה מוצגות סדרות בלעדיות של הספקים: טודהגרס, מיראז', אפביסה, צ'רים, רקס, פלורגרס, אואר אי 14, רודין, קארדיסה, בלדוקר, אפאריצ'י, ופסטורלי.
לדברי האדריכל יובל סמואלוב, מעצב האולם החדש:
"האולם החדש מספר דרך העיצוב כמה סיפורים מרכזיים – על שירות, על מגוון רחב, אירוח ומקצוענות, המייצגים את החוזקות של אלוני. עיצוב החלל מתקשר את הסיפורים הללו בצורה חווייתית לקהלי היעד השונים. שמרנו על האולם פתוח ללא קירות גבוהים על מנת לחשוף ולהדגיש את מגוון המוצרים הרחב כבר במבט ראשון מהכניסה, לאפשר התמצאות קלה בחלל וחוויית קניה חיובית ונוחה, ערך מרכזי באסטרטגיית השירות של החברה.".
לדבריו: עמדת קבלה נמוכה מול הכניסה מעבירה מסר של אירוח בגובה העיניים, המועבר גם באמצעות ריבוי פינות האירוח ואפשרויות הישיבה בחלל. השפה העיצובית והחומרית שנבחרה נקייה ועדינה בצבעי בסיס של לבן, אפור ושחור, על מנת "להנמיך את הווליום" סביב מאות הטקסטורות והצבעים של המוצרים ולא להתחרות בהם. תקרת הבטון הקיימת של המבנה היא נכס עיצובי ושמרנו עליה נקייה כאלמנט דקורטיבי ".
pizap.com14881017943471
אלוני- סניף באר שבע החדש צילום רגב כלף

רשת אלוני מונה כיום 7 אולמות עיצוב ברחבי הארץ. לפני כשנה השיקה את אולם התצוגה החדשני ברחוב הלחי בבני ברק. אלוני היא אחת מהחברות הוותיקות והמובילות בישראל בתחום עיצוב הבית. הרשת מתמחה בייבוא ושיווק של המותגים המובילים בתחום הריצוף, חיפוי וכלים סנטרים.
לאתר הבית של רשת אלוני   http://www.alony.co.il/
ערכה: נדיה היבא
בכתבה צילומים באישור שימוש היח"צ