חברות ניקיון בניינים

בחורה עם מחשב נייד

               חברות ניקיון בניינים

 

כיום, ניקיון בניינים הוא חלק מצרכי הבניין הבסיסיים ביותר. היום בניינים הם יותר גדולים ודורשים יותר תחזוקה, לכן בחירת בחברת ניקיון גדולה ומוכרת, כמו חברת ניקיון הבניינים קלינור, היא בחירת שתצמצם סיכונים ותתן לכם הרגשה בטוחה לגבי ניקיון הבניין.
ניקיון הבניינים לא כולל רק את חדר המדרגות, ניקיון בניינים כולל את הניקיון הלובי של הבניין, המעלית, חדר המדרגות, החנייה, הגינה הניקיון המראות והחלונות של הבניין בכניסה.

 

ניקיון הבניין

קיימות חברות ניקיון בניינים רבות, וכל חברה משתמשת בשיטת ניקיון וחומרי ניקיון אחרים, ישנם בניינים בהם לבעלי הבניין חשוב, שהחברה תשתמש בחומרי ניקיון ידידותיים לסביבה, ישנם בניינים בהם לבעלי הבניין חשוב ששעות העבודה וימי העבודה היו מסודרים וקבועים ללא יוצאי מן הכלל.
ניקיון הבניין חייב להיות ניקיון שוטף, ניקיון יסודי שיחזיק וישמר עד שהמנקה תבוא שוב.

ההבדל בין חברות ניקיונות בניינים למנקה

אז מה ההבדל בין חברות ניקיון משרדים למנקה? חברות ניקיון משרדים ישתדלו להעניק לכם את השירות המסודר ביותר ושירות שישביע את רצונכם, יהיה לו חשוב לשמור על המוניטין שלו, הוא יבוא ויעבוד בימים ושעות קבועים בצורה מסודרת. לעומת זאת למנקה, פחות יהיה אכפת, מנקה לא תמיד תשמור על ימים ושעות קבועים כמו שצריך, לא תשתדל לספק את מלוא רצונכם ולא תשתדל לנקות באופן מושקע ויסודי.

 

למה לבחור בחברת ניקיון בניינים כדי לטפל גם בשאר צרכי הבניין?

חברת ניקיון בניינים גם תוכל למלא את מקומם של 'ועד הבניין' ולדאוג לתחזוקה כללית של המקום, לפעמים בניינים בעלי דירות יועסקו ע"י בעלי הדירות עצמן, ויספקו שירותי ניקיון גם להם.
היא תחסוך מכם את העבודה הלא נעימה של איסוף כספים לוועד הבית, היא תגרום לכם להיות יותר רגועים לכל מה שקשור שפינוי זבל, ושהייה נעימה בבניין מידי יום.


חשיבות ניקיון הבניין

למה בכלל חשוב שהבניין יהיה נקי? חשיבות הניקיון בבניין היא חשיבות עליונה, ניקיון הבניין נותן הרגשה נעימה כשנכנסים אליו, דואג לכך שמזיקים וחיות לא יכנו לבניין בגלל לכלוך או 'אוכל' בשבילם. חברת ניקיון שתטפל בבניין תחסוך את פינוי הזבל העצמאי, את תחזוקת החשמל והצבע בבניין, תמנע עובש, חיידקים ופטריות לא רצויות, ולסיכום, ניקיון של בניין חשוב בדיוק כמו ניקיון של בית