חברות אבטחה בבנייני משרדים – כבר לא מותרות

בחורה עם מחשב נייד

כבעלי עסק, אתם דואגים ליצור הפרדה בין הוצאות חיוניות וחשובות ובין מותרות. אם בעבר שירות של חברות האבטחה היה נחשב כשירות השמור רק לבעלי הממון, הרי שכדאי ליישר קו ולזכור: שירות אבטחה הינו שירות בסיסי וחשוב, על אחת כמה וכמה בעת שמדובר על שירותי אבטחה בבנייני משרדים:

 

מרגלים אחר הסודות שלכם? לא במקרה הזה

ישנם בעלי משרדים ועסקים שכבר מודעים לתופעה: מרגלים המגיעים לבנייני משרדים לטובת ריגול אחר עסקים מתחרים. לכל מרגלים שכאלו שיטות אחרות – החל מלצוד לקוחות קיימים ועד האזנה ממושכת לשיחות של עובדים. בעת שישנה חברת אבטחה העובדת בבניין המשרדים בו אתם עובדים או בבניין המשרדים השייך רק לחברה שלכם, ניתן לשלוט בכניסה ויציאת האורחים והעובדים. ניתן בעמדת הכניסה להציב שומר שידרוש בתעודות זהות לפני הכניסה, תוך שאורחים לא מורשים לא יוכלו לעבור את לובי הכניסה.

 

כנופיות פורצים כבר לא עוברות בקלות את שער הכניסה

גנבים בודדים וגם כנופיות מאורגנות יותר של פורצים סימנו את בנייני המשרדים כמטרה. מאחר ומדובר על בתי עסק, מדובר לא אחת על משרדים שיש בהם גם סחורה בשווי רב, כמו גם כספות המכילות כסף מזומן. המטרה בשירות של חברת האבטחה הוא לסנן כמה שיותר את כניסתם של אנשים בצורה שאינה מבוקרת, תוך שיוצרים כמה שיותר פיקוח ובקרה על תנועת השוהים בבניין. כך, ניתן להבטיח כי אנשים שאינם עובדים במשרד או אורחים שלא הוזמנו לפגישות, לא יוכלו לפלס דרכם פנימה.

 

חברת האבטחה כגורם הרתעה

מעבר לכך, חברות האבטחה הינן גם גורם הרתעה. אם עד כה היו נסיונות של אנשים לא רצויים להיכנס אל שטח בניין המשרדים, הרי שעם נוכחות אנשי האבטחה סביר כי גם נסיונות אלו לא יצאו לפועל. חברות האבטחה יכולות להפגין נוכחות בדרכים שונות – החל מאנשי אבטחה העומדים בשער הכניסה לבניין, דרך שומרים הבודקים תעודות ועד צוותי סיור שעורכים סיורים מסביב לבניין המשרדים. הפכו את שגרת העבודה שלכם לבטוחה יותר ונעימה יותר עם חברה מקצועית ומיומנת בשירותי אבטחה מסוג זה.