חברה לניקיון בתים

בחורה עם מחשב נייד

שירותי ניקיון לבית פרטי הנם שירותים נפוצים מאוד המוצעים על ידי חברות ניקיון בכל רחבי הארץ. שירותים אלה פופולריים בעיקר בקרב בתי קרקע, אך תוכלו למצוא בעלי דירות רבים המזמינים שירותים אלה באופן שוטף גם לביתם וזה עוד מבלי להזכיר את שירותי ניקיון הבניין עצמו. חברה לניקיון בתים יכולה להתאים את השירותים לכל בית ובהתאם לתקציב המשפחה המיועד לשירותי הניקיון להקנות שירותים בהיקף שעות מסוים באופן חד פעמי או באופן שוטף.

שירותי ניקיון לכניסה לדירה חדשה:

כניסה לדירה חדשה מאופיינת בהתרגשות רבה ובעמל רב בסידור רהיטים, ניקיון הבית, ריסוס, צביעה וכל הסידורים הנדרשים לפני הכניסה למגורי הקבע בבית. לפני הכנסת הרהיטים לדירה זהו הזמן הטוב ביותר לבצע ניקיון כולל של הבית, וודאי אם הוא עבר שיפוץ לפני כן. חברת ניקיון לבתים בעלת המכשור והצוות המתאים לבצע את העבודה עבורכם ותוכל לספק לכם ניקיון פוליש ווקס וליטוף מרצפות הבית, ניקיון הכיורים, הקירות, האבק, הפאנלים, החלונות, התריסים וכל אזור בבית למעשה. אם אתם רוצים לחסוך לעצמכם ימים שלמים של ניקיונות ועבודה קשה לפני הכניסה לבית כל שאתם צריכים לעשות הוא להזמין חברת ניקיון מקצועית שתשלח אליכם צוות מטעמה, עם מכונת פוליש וציוד נוסף והיא תבצע את העבודה עבורכם.

אולי יעניין אותך:  ניקוי משרדים ללא חת

שירותי ניקיון על בסיס שעתי/חודשי:

כיום שירותי ניקיון לבתים פרטיים היא דבר שבשגרה. אין ספק כי מדובר בהעלאת איכות החיים שלכם ובדבר שכמעט כל משפחה המנהלת נכון את תקציב הבית יכולה לאפשר לעצמה. בין אם מדובר בבית קטן ובין אם מדובר בוילה מפוארת חברת הניקיון תוכל להתאים את חבילת הניקיון עבורכם ולכלול שירותי ניקיון שוטפים לבית שלכם: ניקיון יסודי של חלל המטבח, ניקיון שירותים, ניקיון חלונות ותריסים חשמליים, ניקיון הדלתות והמשקופים, חיטוי כיורים וכלים סניטריים, ליטוש מרצפות, ניקיון פוליש, ניקוי ארונות, הסרת אבק מכל חלקי הבית ועוד.

שירותי ניקיון מיוחדים:

מלבד שירותי הניקיון השוטפים שתוכלו ליהנות מהם, לעתים תצטרכו שירותי ניקיון מיוחדים בזמנים מיוחדים. כפי שהזכרנו לדוגמה את הניקיון החד פעמי הכללי שצריך לעשות לאחר המעבר לדירה חדשה. בנוסף, ייתכן ותזדקקו לשירותים מיוחדים לנטרול ריחות רעים, שירותי ניקיון קומפלט לחדר אמבטיה לאחר שיפוץ, שירותים להסרת שטיחי קיר, שירותי ניקיון לדירה להשקעה, שירותי ניקיון להסרת עובש וקורוזיה ועוד. חברה לניקיון בתים תספק לרוב גם שירותי ניקיון גינות ומרפסות ובמידה ואתם רוצים להוסיף את זה לחבילת השירותים שלכם כדאי לברר זאת מול חברת הניקיון.

קראו עוד:

ניקיון בניינים

ניקיון בית חדש