חבילות שי לעובדים לפסח – בואו לבחור

טעימה חבילות שי

בואו לצפות במתנות לעובדים לפסח 2018 וגם מארזי השי החדשים לחג
חבילות שי לעובדים מבית טעימה – מותג חבילות השי של נורית מוצרי פרסום. מגיע ב 3 קונספטים:

טעימה כחול לבן: חבילות שי לחג מלאות במוצרים תוצרת הארץ לפי בחירתך מתוך מאגר ההצעות שלנו (מבחר שוקולדים, יין, שמן זית מובחר, קונפיטורות, חליטות תה אורגניות במגוון טעמים, מתנות קטנות ועוד).

טעימה טעים ובריא: חבילת שי לעובדים מלאה במוצרים בריאים לפי בחירתך מתוך מאגר ההצעות שלנו (מבחר חטיפי בריאות, מבחר סוגי תה אורגני, שמן זית כתית מעולה, קונפיטורות ללא תוספת סוכר, מתנות קטנות ועוד).

טעימה חגיגית: חבילה מלאה במוצרים שישמחו כל אחד (מבחר גדול של שוקולד יין, ומתנות קטנות). החבילות מתאימות גם לעובדים וגם ללקוחות! ניתן להתאים כל חבילה באופן אישי ע"פ אופי הלקוח / העובד וניתן לשלב מוצר פרסומי יחד עם חבילת השי. החבילה נגמרת והמתנה נשארת!

בוא להתייעץ איתנו בטלפון (זה חינם! ? ) לנו מעל 20 שנות ניסיון בתחום ונשמח להתאים עבורך את החבילה המושלמת! חבילות שי טעימה – החבילה שתשאיר אתכם עם טעם של עוד! 04-6441893

קטלוג טעימה חבילות שי ומתנות | פסח 2018
קטלוג מתנות לפסח 2018

מחפשים מתנות לעובדים? קליק כאן

נורית מוצרי פרסום ומתנות
מגוון ענק של מוצרי פרסום וקד״מ ממותגים, מוצרי פרסום ממותגים עם לוגו, מוצרי קד"מ מיוחדים ומתנות לעסקים וחברות, מוצרי פרסום לכנסים, תערוכות לאירועים. עטים לפרסום, גאדג’טים, גימיקים שיווקיים כמוצרי קידום מכירות, מחזיקי מפתחות ממותגים, משחקי מנהלים, פנסים אישיים ועוד וכל זאת עם למלעלה מ 25 שנות מוניטין!