זרקור על יזם: אביטל ירדני

אביטל ירדני ניהלה שנים רבות בעולם ההייטק, אבל משהו בער בה, ויום אחד היא קמה ועשתה שינוי: היא הקימה עסק שמשלב עסקים וחברה, והיום היא מנהלת חברה המעסיקה צעירים עם קשיים ומכשירה אותם לעבוד בהייטק, על הדרך החברה שלה בונה ומעצבת אתרים לעסקים. win win כבר אמרנו?

זרקור על יזמ/ית!
והפעם: אביטל ירדני מייסדת ומנכ"לית של עסק חברתי לבניית אתרים. אביטל ניהלה כ 18 שנים בתפקידים שונים בעולם ההיטק, עברה לעולם החברתי, ולפני כשנתיים וחצי הקימה את TechJump

מה העסק שלך ולמה החלטת להקים אותו?
המיזם החברתי לבניית אתרים בע״מ אנחנו בונים אתרי אינטרנט לעסקים קטנים וחברות. זהו עסק חברתי שמשלב בין שני העולמות שאני חיה בהם – העולם הטכנולוגי שממנו צמחתי, והעולם החברתי שמסייע לצעירים מרקע מורכב להשתלב בכבוד בעולם התעסוקה.

מתי הייתה הנקודה שבה החלטת להפוך לעצמאית?
המיזם התגבש אצלי הרבה זמן, וחיפשתי מישהו לחבור אליו לעשיה משותפת. לא מצאתי, והבנתי שאת החזון המדויק שלי- רק אני אקים.

איזה כישורים חשוב בעינייך שיהיו ליזם?
קודם כל התמדה. גמישות מחשבתית ונכונות לעשות שינויים, יכולת לקריאת המציאות ומוכנות לעבוד בסביבה משתנה. והרבה דבקות במטרה.

האם לדעתך יש הבדל בין יזם גבר ליזמית אשה? אם כן, מה הם?
גברים ונשים פועלים בדרכים שונות, כל מגדר והיתרונות שלו. אנחנו עובדות הרבה מאוד דרך networking אנושי והעצמה הדדית. צורה שמתאימה לי מאוד.

איך את נשארת בעניינים בתחום המקצועי שלך?
קוראת מידע ברשתות, בבלוגים ומאמרים רלוונטים. לומדת גם מלקוחות, ממתחרים, ומכל מקור אפשרי.

איזה עצות היית נותנת ליזם/ית בתחילת הדרך? סבלנות, לפתוח את התוכניות שלך מול מגוון אנשים, להיות קשובים מאוד בזהירות לאנשים – חלקם נותנים לנו עצות זהב, וחלקם מרפים את ידינו, ובאים לבחון את הנחישות והאמונה העצמית שלנו.

מה ההצלחה העסקית שאת הכי גאה בה?
עצם קיום החברה, כבר שנתים וחצי, עם עשרות אתרים באוויר, עשות לקוחות מרוצים, וכברת דרך ע-נ-ק-י-ת שהחברה עשתה, וגם אני באופן אישי במקביל. במבט לאחור,

אילו פעולות או החלטות היית עושה אחרת בתחילת הדרך?
יש הרבה תובנות על דרך העבודה הנכונה שהבנתי רק אחרי שנה של עשיה, בדיעבד, הייתי שמחה לקצר את הדרך. לא בטוח שזה אפשרי. בתחילת הדרך חשבתי שמישהו אחר יוכל לשווק ולמכור מקומי, לקח לי זמן לעשות בעצמי את התפקיד בלב שלם, להיות גאה במה שאנחנו עושים, ולהקשיב ללקוחות ולהבין דרכם לאן החברה צריכה להתקדם.

מילה לסיכום:

חשוב לי לשלב עסקים וקהילה, ואני מרגישה שזה מה שאנחנו מקיימים ביום יום, עוזרים ללקוחות עסקיים באופן המקצועי ביותר מצד אחד, ולצעירים שעובדים ולומדים אצלנו מקצוע מהצד השני -זה win win

TechJump העסק החברתי לבניית אתרים ושיווק דיגיטלי Avital Yardeni

 

נהניתם? מרגישים שהפוסט עזר לכם? אשמח שתשתפו ותפיצו אותו שגם אחרים יהנו.
מוזמנים להירשם כאן וגם לעקוב אחר הדף שלי "המקדמת" בו אני מעלה תכנים שונים הקשורים ליזמות ושיווק לעסקים, ולהמשיך לקבל כלים ומידע לקידום ושיווק העסק שלכם.