זרים לראש פרי יצירתם של משקתמי עמותת צ`יימס

בחורה עם מחשב נייד

סלינו על כתפינו – ראשינו עטורים בזרי פרחים –

לקראת חג הביכורים וכמנהג החג צאו ועיטרו ראשכם בזרי פרחים

 

עמותת צ'יימס ישראל המפעילה את פרויקט 'זר עוזר' לאנשים עם מוגבלויות, נערכת לקראת חג הביכורים וכמנהג החג בו נהוג לצאת לכרמים עם זרי פרחים על הראש משווקת העמותה מגוון רחב של זרי פרחים לראש ממגוון פרחים.

האביב הגיע ואיתו פריחתם של זני פרחים רבים-עמותת צ'יימס ישראל הפועלת למען שיקום אנשים עם צרכים מיוחדים מפעילה פרויקט ייחודי וצבעוני הנקרא 'זר עוזר'. המיזם, הינו מפעל מוגן רב נכותי בו אנשים עם פיגור שכלי, נפגעי נפש, לקויי ראייה, אוטיסטים ואנשים עם מוגבלויות שונות הנמצאים בתהליך שיקום לומדים, מעצבים ואף יוצרים זרי פרחים ולרוח החג זרי ראש מיוחדים לרגל חג הביכורים:

הזרים לראש בעיצובים ושזירות פשוטות, אלגנטיות וטבעיות , שזירות פרחוניות וצבעוניות אשר יעמדו על הראש  כפריט אומנתי ועיצובי .

 

ג'ורג' צימרמן , מנכ"ל עמותת צ'יימס מוסר :"חג השבועות הינו חג של הבאת ביכורים, טוהר ונתינה. קניית זר לראש ממפעל זר-עוזר לא רק מאפשרת להיכנס לאווירת החג אלא מקיימת את מצוות התרומה והנתינה הן למקבל והן לרוכש. הפרויקט הוקם על מנת להעניק למשתקמים תעסוקה מכובדת. ההיענות והעזרה של הציבור תורמת ומחזקת את פועלנו"  

זרי הפרחים נמכרים במפעל הייצור הנמצא בראש העין כאשר הכסף מהמכירות משמש כמקור הפרנסה למשתקמים ומאפשר את המשך פעילותו של מיזם חשוב זה. 

 

מחיר לזר: 50 ₪ .

להזמנות ומשלוחים: מפעל 'זר עוזר', המלאכה 9 , פארק אפק ראש העין. טלפונים: 03-7168448, 037168558

 

  אתר אינטרנט  :

 

www.zerozer.org.il

 

www.chimesisrael.org.il

 

                                       

עמותת צ'יימס ישראל הינה ארגון ללא מטרת רווח שייעודו לפעול למען שיפור איכות חייהם ושיתופם המלא בקהילה של אנשים עם צרכים מיוחדים, בכל הגילאים, מכל המגזרים ובכל מקום שיש בו צורך. הדבר נעשה באמצעות מתן מגוון שירותים מקצועיים המקניםלמשתקמים, ערוץ מיוחד לשילובם בקהילה, המממש אתהפוטנציאל האישי שלהם ומהווה מקור פרנסה מכובד עבורם, תוך שמירה מקצועית על צרכיהם השיקומיים.