זמן מגפת הקורונה, אני פה בשבילך- ייעוץ חינם לפי נומרולוגיה קבלית

אני מזה מתרגשת…הלב שלי פועם בחוזקה. הנשמה מתרחבת. זו תחושה כמו לגעת בשמיים…לגעת בלבבות ממקום של שליחות בזמן מגפת הקורונה! כל הפרטים לקבלת ייעוץ חינם תקבלו כאן

 

ziona 111111111111111

תמיד חלמתי, שיום אחד אפסיק לעבוד למחייתי כיועצת בתחום נומרולוגיה קבלית, ואתחיל לחיות בשליחות ללא תמורה. שנים רבות זה מפעם בתוכי, כמו מנגינה שחוזרת על עצמה. לא אשכח את היום בו נשאלתי במסגרת קורס הנחיית קבוצות \זוגיות, מה החלום הכי פרוע שלי. בלי לחשוב הרבה עניתי: להיות הרבנית קוק.

מי היא הרבנית קוק, מה הקשר אלי כעוסקת בנומרולוגיה קבלית ומגפת הקורונה?

ידעתי שהיא אישה סוחפת ופצצה אנרגטית. שהרבנית קוק אישה מלאה חמלה, ונשים עולות אליה לרגל. שהיא מרצה לפני קהל רב, ומפיצה את דעותיה בהתלהבות. באישיותה המיוחדת – בתוך תוכי, נדלקתי עליה. לא יודעת למה ולא ממש הכרתי אותה, אבל משהו באנרגיית השם שלה נגע בי.

אודה על האמת- עד גיל  50 לא ידעתי שאגיע לאן שהגעתי. (כיום נומרולוגית קבלית, מורת דרך לזוגיות ויחסים) עשיתי מהפך רציני בחיים שלי! ממקום של ביטחון עצמי ירוד וחוסר קיום וערך, היום אני יודעת כמה אני שווה. אני אסרטיבית, החלטית ונחושה – ויחד עם זאת אישה אופטימית, שמחה, מכילה ורכה. וכן, בשבילי, הרבנית קוק מהווה השראה, מודל ושאיפה לאן אני עוד (!) רוצה להגיע.

 מגפת הקורונה כאן! מצב חירום לאומי. זה הזמן לחיות בשליחות.

והאמת, יש לי המון יידע, כלים בתחום נומרולוגיה קבלית, 20 שנות ניסיון וגם הכשרה מתאימה כיועצת. לא חבל "להחביא" את כל האוצר הזה בזמן קורונה? אז אם אין לכם אפשרות כלכלית להגיע אלי- אני אגיע אליכם. אני פה בשבילכם! במילים פשוטות: ייעוץ אישי חינם.

אז אני מזה מתרגשת…הלב שלי פועם בחוזקה. הנשמה מתרחבת. זו תחושה כמו לגעת בשמיים…לגעת בלבבות ממקום של שליחות. לייעץ, לכוון ולעזור לכם להגיע להחלטות בתחומים רבים בחיים.

 תכל'ס, איך אפשר בתקופת מגפת הקורונה, לקבל ייעוץ חינם בתחום נומרולוגיה קבלית?

פעמיים בשבוע אפרסם בפייסבוק בדף העסקי, וכן בדף הפרטי שלי – ימים ושעות של ייעוץ אישי בחינם. תעקבו אחרי בדף הפרטי (יש לי 5,000 חברים) ולחצו לייק בדף העסקי – כך תוכלו להתעדכן בפרטים. ביום שנקבע – צלצלו אלי ותכינו שאלה ממוקדת פלוס הפרטים: שם שמושי, תאריך לידה, עט ודפים . כל ייעוץ נמשך 15 דקות. אין צורך להירשם, פשוט לצלצל ולקוות שקוו הטלפון יהיה פנוי.

בקשה לי אליכם: אנא הקפידו על גבולות הימים והשעות שייקבעו לייעוץ חינם. תודה רבה.

 הנה כל הפרטים שלי…שמרו אותם, ושתפו חברים קרובים.

אתר: http://www.roga2002.com/

בלוג אישי- http://saloona.co.il/numerolove/

דף עסקי בפייסבוק- https://www.facebook.com/ziona.aviram

דף פרטי בפייסבוק- https://www.facebook.com/nwmrwlwgyh.z.wmsphh

מייל- roga2002@gmail.com

טלפון-  052-8231669

ziona 7150

מאחלת לכולנו הרבה בריאות וימים טובים,

 ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ומערכות יחסים

מחברת הספר  "סודות מחדרי הלב"

052-8231669

מאמר מסכם בנושא: קורונה – הקולות השפויים, הרציונליים ומה שביניהם:)