זכות הבחירה

בחורה עם מחשב נייד
הבט מעלה
הבט מעלה

בחירה   +   בחירה  + בחירה  + בחירה   +   בחירה  + בחירה    =  עכשיו 

ברגע זה ,כן ממש עכשיו בו אתם יושבים מול המחשב וקוראים ,או אוכלים , אולי גם משוחחים בטלפון ,משכיבים את הילדים לישון ,מתכוננים לצאת לקונצרט, בודקים את חשבון הבנק הוצאות מול הכנסות, כמה חסכתי, וכמו חשבון הבנק שמראה לנו בדיוק את הפלוס והמינוס, גם אנו עושים לעצמנו חשבון ,חשבון נפש , אלו בחירות והחלטות בחיי קידמו אותי ואלו מהן האטו את צעדי. מרגע זה ממש בו קראת שורות אלו נהיה מודעים לעובדה פשוטה – המקום בו אנו נמצאים כאן ועכשיו הם סך כל בחירות חיינו במודע ושלא במודע

עד שלא תהפוך את תת המודע שלך למודע, הוא ינהל את חייך ואתה תקרא לזה גורל – קארל יונג

בואו ביחד נסתכל בסל בחירותינו ,ונברר מה מתאים לנו ,היום ואלו מהם כדאי לשנות.

האם במקרה התנהלותי הכספית היא  בדיוק כמו הורי?

האם בחרתי מקצוע שונה מהורי, הם היו שכירים ואני עצמאי?

מי החברים שלי? האם הם אותם חבר'ה מהתיכון שחושבים שאני עדין ליצן הכיתה?

מי בן/בת הזוג שלי ואיזו זוגיות יש לי?

עכשיו, זהו זמן טוב, לבחור מחדש , את הבחירות המתאימות לנו. נוכל לעשות זאת רק אחרי שנבין איזה דפוס ניהל אותי עד כה, ולשחררו.

כאן עכשיו

אני נמצא במקום הרצוי או המצוי?

זהרה לוין-מטפלת הוליסטית בשיטת מוח אחד
שלום, שמי זהרה ואני מטפלת בשיטת מוח אחד. אני אימא לשלוש עלמות, אשתו של, גרה בבאר טוביה ומחוברת אל האדמה בגופי ונשמתי. אל תהליך העבודה שלנו אני מוזגת את אהבתי לאדם את ניסיון החיים והידע הרב שאספתי עם השנים. שיטת מוח אחד רואה את האדם כישות הוליסטית הפועלת בסינרגיה של גוף נפש. בעזרת השיטה אני אלווה אתכם למקום בו תוכלו לממש את הפוטנציאל הטמון בכם, לשחרר את הדפוס שהגביל אותנו ולהחזיר לעצמנו את יכולת הבחירה ממקום מאוזן ולא שיפוטי. אם אתם נמצאים במקום של הלא - ביחד נצעד אל הכן, אל הרצוי לכם, אל המקום בו את/ה תנהל את חייך. ביחד נלמד לנוע מהמקום המצוי אל המקום הרצוי.