זו אני (בקצרה)

בחורה עם מחשב נייד

אז היי כולם,

אני שיראל, בת 27, כרגע גרה בהרצליה (זה צפוי להשתנות 10 ק״מ דרומה ממש בקרוב), אני מרחובות בורן אנד רייזד.
רווקה, עובדת בחברת הייטק גדולה במרכז תל אביב (אחלה מקום לעבוד בו, אם אתם מחפשים עבודה ותחום ההייטק הבינלאומי מדבר אליכם, דברו אליי), יש לי הורים ושני אחים גדולים (ממש גדולים), אני דודה ל3 אחיינים מהממים (תאומים בני 10 ועוד פשוש קטן בן שנתיים וחצי), מתה על ים, קוקטיילים טעימים ואם אפשר לשלב בין השניים – בכלל תענוג.

7  3

האמת היא, שתמיד רציתי לכתוב בלוג, או סיפור חיים, או ספר זכרונות (יש אנשים שאומרים שהייתי יכולה לכתוב תסריטים ממש טובים, כי לפעמים אני חושבת כאילו אני חיה בתוך סרט אמריקאי טיפוסי), או משהו אחר בסגנון, אבל אף פעם לא באמת העזתי לעשות את זה, או לא חשבתי שבאמת יש לי משהו חשוב להגיד.
והנה אני אומרת קבל עם ועדה, לכל אותם אלה שחושבים שאין להן משהו מספיק חשוב להגיד – שימו ז**! תכתבו, תגידו, תצעקו בקולי קולות, תאמינו לי שככה תמצאו את הקול שלכם, ומישהו שם בחוץ מתישהו ירצה להקשיב.

4 8

אני עדיין לא יודעת בדיוק על מה יהיה הבלוג שלי, אני די נותנת לחיים לתת לי השראה, כי עם הזמן למדתי, שאתה יכול לתכנן אין ספור תוכניות אבל בסופו של דבר, ההוא שם למעלה צוחק צחוקיות.
מה שאני כן יודעת זה שיהיו גם פוסטים כיפים וקלילים, גם פוסטים קצת יותר רציניים ורגשניים, אבל משהו אחד אני כן יכולה להבטיח – זו אני, וזו האמת שלי.

אוהבת

WhatsApp Image 2019-08-06 at 12.00.50

shirel20something
בת 20 ומשהו (נותנת לכם לנחש 20 וכמה), גרה בהרצליה, בקרוב עוברת לתל אביב. משתמשת בבלוג הזה בעיקר כדי לפרוק, לספר, לענות ולהמליץ.