זוכי פרס סטימצקי לסופרים הנמכרים ביותר בשנת 2016

רשת סטימצקי מכריזה היום על זוכי פרס סטימצקי לסופרים מצטיינים לשנת 2016. פרס סטימצקי מחולק זו השנה החמישית ברציפות אשר ניתן לסופרים על סמך נתוני מכירותיהם. הפרסים יינתנו לזוכים בטקס רשמי שיתקיים ביום שלישי 10.1.17 במוזיאון לאמנות ישראלית רמת גן.

רשת סטימצקי מכריזה היום על זוכי "פרס סטימצקי לסופרים מצטיינים לשנת 2016.
"פרס סטימצקי" מחולק זו השנה החמישית ברציפות אשר ניתן לסופרים על סמך נתוני מכירותיהם.
השנה פרס סטימצקי" הוענק לשלושת הסופרים:   לדורית רביניאן   שזכתה במקום הראשון על ספרה "גדר חיה" תקבל פרס כספי על סך 15,000 ₪, יתר הזוכים יקבלו בין 5000 ₪ ל- 10,000₪: אמיר גוטפרוינד (ז"ל) על ספרו "הר האושר"- הענקת הפרס תימסר למשפחתו, שרה אהרוני  על ספרה "אהבתה של גברת רוטשילד.
תגלית השנה בקטגוריית ביכורים זכה לירן כהן שהוא למעשה אינו סופר במקצועו אלא אושיית פייסבוק פעילה שעורר סנסציה וחששות לגורל עתידה של הספרות הישראלית בעת הוצאת ספרו "כבר לא מתים מאהבה" , המככב במקומות הראשונים ברשימת רבי המכר.

IMG-20161101-WA0018
צילום: יח"צ

אייל גרינברג, מנכ"ל סטימצקי:
" אנו גאים להמשיך את מסורת פרס סטימצקי גם השנה ולהעניק את הפרס לסופרי המקור שמכרו הכי הרבה ספרים בשנה האחרונה. בין הזוכים המפתיעים השנה הוא ללא ספק לירן כהן שעורר תשומת לב רבה בשל ספרו "כבר לא מתים מאהבה" שזכה בפרס ביכורים, קטגוריה שהוספנו בשנה שעברה במטרה לעודד סופרים צעירים. רשת סטימצקי פועלת רבות ותמשיך כך גם בעתיד למען הספרות והסופרים בישראל ".
הפרסים יינתנו לזוכים בטקס רשמי שיתקיים ביום שלישי 10.1.17 במוזיאון לאמנות ישראלית רמת גן.
ערכה: נדיה היבא