"זוטרופוליס": עיר החיות הססגונית

אל תפספסו את קומדיית הרפתקאות החדשה מבית דיסני

ZOOTOPIA

דמיינו לעצמכם עיר צבעונית, שגרות בה יחד כל החיות, מכל הגדלים, המינים והסוגים. עיר שבה החיות מנהלות את העיר, גם אם הן ארנב, פיל או עכבר. זוהי עיר החיות "זוטרופוליס". כל חיה מקבלת תפקיד עם אופי, שתואם את התכונות ואת האופי שלה בעולם האמיתי, אבל כולן הולכות על שתיים ולובשות בגדים.

מהרגע שהסרט התחיל הרבה צחוק נשמע באולם. גם אני צחקתי המון. הסרט שנון ויש בו המון דקויות, שרק המבוגרים יכולים להבין. גם הבנות צחקו הרבה, ויחד עם זאת בסוף הסרט הקטנה אמרה לי, שהיא שמעה כל הזמן את המבוגרים צוחקים ולא הבינה למה, אבל זה לא הפריע לה להנות.

.

zootropolis8

.

קומדיית ההרפתקאות “זוטרופוליס” מבטיחה הנאה לכל המשפחה. יש בה הרבה תקווה שמשלבת הומור, אקשן, מתח ורגש. סרט שאסור לפספס.

הסרט מתאים גם לילדים וגם למבוגרים. עבור הילדים זה סרט הרפתקאות ועבור המבוגרים זה סרט משעשע עם הרבה דימויים לעולם האמיתי כמו האיטיות של משרד הרישוי וחיקויים של דמויות שהשאירו אצלנו חותם כמו הסנדק. מומלץ מאוד.

promo_long

הסרט מתחיל עם הצגת סיפור חייה של ג'ודי, הארנבת, שכל חייה חלמה להפוך לשוטרת. היא לא ויתרה על החלום שלה והפכה להיות הארנבת הראשונה בשירות המשטרה, יחד עם חיות גדולות וקשוחות כמו אריה, פיל, קרנף וראם. היא מגיעה ליום הראשון שלה בתחנת המשטרה מלאת מרץ לקבל את משימת השיטור הראשונה שלה. מפקד התחנה מזלזל בה ונותן לה רק תפקיד של פיקוח חניה ולשאר השוטרים נותן את המשימה החשובה ביותר – מציאת 14 יונקים שנעלמו באופן מסתורי.
.

Zootropolis28

.

ג'ודי יוצאת למשימה מאוד מאוכזבת, אבל מחליטה לאתגר את עצמה עם יעדים גדולים. במקביל לעמידה שלה ביעדים שהציבה לעצמה, היא עירנית לקורה סביבה ותוך זמן קצר רואה מול עיניה גנב. היא עוזבת את התפקיד שלה, מבצעת אחריו מרדף ומשיגה את כל השוטרים הגדולים ממנה. היא תופסת את הגנב, מביאה אותו לתחנת המשטרה ובטוחה, שמעתה והלאה תקבל משימות דומות, אבל במקום להעריך אותה היא מקבלת נזיפה ממפקד המשטרה והתראה, שהיא צריכה לעזוב את התפקיד. ג'ולי מבקשת הזדמנות נוספת ומבטיחה להתנהג בהתאם לדרישות ממנה.

.

Zootropolis27

.

תוך כדי ניסיונות השכנוע של ג'ודי, נכנסת לחדר המזכירה ואומרת למפקד, שהגירית שוב דוחקת בהם למצוא את בעלה. ג'ודי קופצת על ההזדמנות ומבקשת לקחת על עצמה את פתרון התעלומה. המפקד כועס מאוד ומאיים על ג'ודי בסילוקה מהתחנה, אך היא מצליחה לקבל ממנו 48 שעות לפתרון התעלומה לפני שתגורש סופית מהמשטרה. היא מתחילה לחקור את הנושא, אך מהר מאוד נתקלת בקשיים ואז עולה לה רעיון, להעזר בניק, השועל הערמומי. היא כבר נתקלה בו ויודעת, שהוא הצליח להתל בה. הפעם היא יודעת איך לנצל אותו.

.

Zootropolis22

.

בהתחלה ניק כל הזמן מנסה לעבוד על ג'ודי וג'ודי לא סומכת עליו, אבל עם הזמן נרקמת ביניהם מערכת יחסים של אמון וחברות. יחד הם מצליחים להגיע אל המסוכנות שבחיות. רגע לפני שנראה, שהם הצליחו לפתור את חידת ההעלמות המסתורית של כל 14 החיות, הם לא מצליחים להציג את הראיות למפקד. המפקד בטוח שהוא הצליח לסלק סופית את ג'ודי מהתחנה, אבל אז ניק נחלץ לעזרתה. האם הם יצליחו להשיג את הראיות החשובות? איך ומי עומד מאחורי כל המזימות? את זאת תוכלו לראות בבתי הקולנוע החל מה-23.3.16 בדיבוב לעברית בגרסת דו-ממד ובאנגלית מתורגם לעברית בגרסת דו ממד ובגרסת תלת ממד.
הצצה לסרט
[youtube eF-zAF3W2Wk nolink]