זוגיות, אהבה, אושר ובריאות

בחורה עם מחשב נייד

במה עוסק תקשור אמיתי:

כמתקשר ומטפל הוליסטי מקצועי כבר 20 שנה פיתחתי דרך מיוחדת להכוונת אנרגיית ריפוי לאושר ובריאות היכולה בפגישה אחת או דרך הטלפון לעזור מאוד לאדם לחיות באושר ובריאות ללא תלות באנשים אחרים.

תשובות לשאלות בנושא קשר זוגי ואהבה:  זוגיות ואהבה

מתברר שלהרבה מאוד אנשים הפונים אלי בשאלות בתחום הזוגיות יש פחדים רבים או יצירת תלות בבן/בת זוג. לפי מחקרים מדעיים בתחום הפסיכולוגיה וגם מתוך ניסיוני ידוע שלאירועים, המודעים והלא מודעים, שאנו עוברים בגילאים המוקדמים בחיינו יש השפעה מכרעת על התפתחותנו הגופנית אישית ועל עיצוב האישיות שלנו ודרך ההסתכלות שלנו על העולם. כמו אמונה המתפתחת כך שאנו חושבים, מרגישים ופועלים בדרך בה למדנו והתפתחנו ואנו חושבים שזו האמת, זה אנחנו. שאין אפשרות לשינוי. זו מהות הפסיכולוגיה של האדם. באם לא קיבלנו בדיוק את מה שרצינו או היינו זקוקים ברגע מסוים בחיינו המוקדמים: חיבוק, אהבה, חום וכדומה נוצרים בתוכנו חסכים וחסמים אנרגטיים העוצרים את מעיין החיים הטבעי שבנו. כך נוצרות בעיות או מחלות גופניות ונפשיות – רגשיות. דבר הגורם לנו לפעול כמו שאנו פועלים. ניתן לראות זאת בבירור בחיינו החברתיים, משפחתיים, בעבודה או בקשר זוגי.

חשוב מאוד להבין שמבחינה רוחנית, אנרגטית הוליסטית לכל אדם או נשמה המגיעה לכאן יש שומרים ומדריכים רוחניים המחוברים לאור הגדול (למי שהוא מאמין). זרימת אנרגיה של אור ואהבה ללא תנאי יש לכולנו. מיום היווצרותנו עד סוף הימים לכן בעזרת הדרכה והכוונת אנרגיה נכונה ניתן בקלות לשנות תחושות של חוסר, ללא צורך בטיפולים ממושכים או בכניסה למעמקים, כאן ועכשיו. אני פיתחתי דרך מופלאה להכוונת אנרגיית ריפוי זה דרך שמיעת קלטת. כמו דמיון מודרך שאתה לומד לעשותו ללא כל מאמץ מצידך. רק להקשיב ולפתח תוך תקופה קצרה דרך טבעית ויסודית לחיים באושר ובריאות כל הזמן. בבסיס הכוונת האנרגיה אנו לומדים לחבק את הילד/ה הפנימיים ביחד עם האור הגדול באהבה ללא תנאי הקיימת כל הזמן. בתוכנו ומחוץ לנו. חשוב מאוד להבין שהאדם היחידי שיכול לעזור לנו באמת בחיים הוא אנחנו. לא בן/בת זוג או אף אדם אחר. ברגע שאנו מבינים זאת הכל משתנה. אנו לומדים לכוון אנרגיית ריפוי של אהבה ללא תנאי וללא כל שיפוטיות. פשוט להקשיב לקלטת בכל לילה לפני שאנו הולכים לישון וללמוד לאהוב ולקבל אהבה ללא תנאי. גם אנשים אשר עברו טראומות קשות בחייהם, פגיעות רגשיות או גופניות אשר יצרו חסמים גדולים בנהר החיים שלהם יכולים בקלות, באם הם ירצו, להרגיש הרבה יותר טוב.

מי שרוצה לרכוש את הקלטת או עזרה טיפולית, גם דרך הטלפון, מוזמן להתקשר אלי: 054-6649283 או להיכנס לקישור הבא:http://www.orentikshur.com/shop/  ולקבל עזרה מהירה ובטוחה.

תמונה דחוסה

בהצלחה בכל והרבה אהבה, אורן נוטוביץ