זה הזמן לענוד את החלומות שלי

אחרי שלוש שנים שבהן הפכתי חלום למציאות, הגיע הזמן לענוד את החלום הבא

בחורה עם מחשב נייד
צילום: רעות אשכנזי
צילום: רעות אשכנזי

בנערותי הספר ה"אלכימאי" של פאולו קואלו היה לי אורים ותומים, וכשנתבקשתי לכתוב על החלום שלי, ידעתי שאמצא בו צידה לדרך שתצייד אותי באומץ. וכך מצאתי: "החלטה היא רק ההתחלה. כשמישהו מקבל החלטה, הוא בעצם קופץ לתוך זרם חזק שיישא אותו למקומות שכלל לא חלם עליהם בשעה שהחליט".

ביום הזה ממש, אחרי שלוש שנים של עצמאות ושל ניהול עסק, אני מוכנה להחליט. הפנטזיה הזו מפעפעת בי כבר זמן רב, והגיע הזמן לתת לה מקום בחיי.

צילום עטרה מושקה
צילום עטרה מושקה

כשהחלטתי להקים עסק, לא היה לי חזון. יצאתי לדרך בלי תכנית עסקית מוגדרת ובלי חלומות גדולים. צעדתי בצעדים קטנים, עם המון אינטואיציה שהתבררה כנכונה, ופילסתי דרך בעולם מושגים חדש ולא ידוע. הלמדנות, החריצות והשקדנות הובילו אותי קדימה, וכך הגעתי למקום שבו אני עומדת היום.

שלוש שנים של עשייה, שבמהלכן התפתחתי והתקדמתי. לאורך השנים הנחיתי מאות סדנאות תכשיטים ברחבי הארץ, לימדתי אלפי נשים לעצב שרשראות מלאות אמירה אישית. הצלחתי ליצור קשר הדוק בין ההרגשה הפנימית שלנו, הנשים, לבין התכשיט שאנו עונדות, והעברתי את המסר בכל הזדמנות אפשרית. תהליך הצמיחה שאני עוברת והאומץ שהיה לי לעזוב את מערכת החינוך ולהתמקד בעולם התכשיטנות היצירתי והאינסופי, מעניקים אומץ לאחרות, ומהווים עבורן מצפן להצלחה. נשים רבות שלמדו אצלי את מלאכת עיצוב התכשיטים הפכו למעצבות תכשיטים בולטות ומוכרות, רובן עשו שינוי קריירה משמעותי, וחלקן מנהלות עסק במקביל לעבודה נוספת, ואני גאה בהן על כך.

DSC_4105_534x800

בשנים האלה הקפדתי תמיד להקשיב לקהל, וכך פיתחתי סיור חרוזים מקצועי וחוויתי, בניתי קורס לליווי עסקי בתכשיטנות, ויצרתי סדנאות תכשיטים מגוונות שהועברו במאות מוקדים בארץ.

צילום רעות אשכנזי
צילום רעות אשכנזי

הגיע הזמן להעלות על הכתב את החלום שלי, אחד מיני רבים. אני זקוקה לעזרתכם כדי להגשימו, כי אני לא מקושרת במקומות הנכונים. אני חולמת להגיש פינת תכשיטנות DIY  בטלוויזיה, וערוץ DIY של הוט יהיה הבמה האידיאלית לכך. עולם תכשיטנות ה- DIY (כלומר DO IT YOURSELF) הוא עולם קסום ומלא תוכן, ואני רוצה להעניק מהידע שלי לכמה שיותר נשים בארץ. שידורים בערוץ יאפשרו לי להעביר את הקסם שבעיצוב התכשיטים הלאה, ואני כבר מרגישה ממש ראויה לכך.

הגיע הזמן להסתער על החלום. תעזרו לי?
כל קישור למפיקי הערוץ, למגישים הבולטים (לירן כוהנר, שיר מורנו, מושיק גלאמין) ולמובילים בתחום יעזרו לי להגשים את החלום.

DSC_4173_800x534

מחכה לענוד את החלום החדש שלי,

נועה,
סדנת התכשיטים של נועה
054-3093993

רוצה להתעדכן על אירועי הסדנה? הצטרפי לרשימת התפוצה שלי
הנה עמוד הפייסבוק של סדנת התכשיטים של נועה

נועה מוזס אי-מגור | סדנת התכשיטים של נועה
נעים להכיר! אני נועה, והחרוזים תמיד היו חלק מחיי, אך נזנחו במשך כמעט שני עשורים. לפני 4 שנים הם חזרו לחיי בסערה, וסדנת התכשיטים של נועה נולדה. התחלתי לנדוד ברחבי הארץ ולהנחות סדנאות לעיצוב שרשראות מלאות אמירה אישית. כמעט שלוש שנים עבדתי במקביל בעולם ההוראה יחד עם ניהול סדנת התכשיטים של נועה, ובקיץ האחרון (2018) עזבתי את עולם ההוראה. מאז אני בעלת עסק במשרה מלאה :-)היום תוכלי למצוא בסדנת התכשיטים סדנאות תכשיטים מגוונות, סיורי חרוזים, ערכות לעיצוב תכשיטים וליווי עסקי בתכשיטנות. את הסיפוק הגדול ביותר שלי אני שואבת מהנשים שמגיעות לסדנה. אני נהנית לראות אותן מגלות יצירתיות בתוכן ונחשפות לעולם עשיר של חרוזים ושל אפשרויות יצירה. חלק מכניסות לחייהן תחביב חדש וממלא, ולפעמים הוא הופך למקצוע של ממש.אני מזמינה אותך להצטרף אליי לעולם מלא יצירתיות והבעה אישית, לעולם סדנת התכשיטים של נועה.