זהירות נוכל – פרק 5 חברת שידוכים? חברת הימורים!

זהירות נוכל – פרק 5
חברת שידוכים? חברת הימורים!
רז משתמש בכספי החברה להימורים ומביא להתמוטטותה ומספר לנו צ'יזבטים על א מבינה

בחורה עם מחשב נייד

לכל הפוסטים של ברקים
זה האיש שמבקש מכם נדבות!! אל תתנו לו, אל תעשו את מה שאנחנו ועוד הרבה אנשים טובים עשינו , ונפלנו . זהירות נוכל-4!!!!!!!

לכל הפוסטים של ברקים
זה האיש שמבקש מכם נדבות!! אל תתנו לו, אל תעשו את מה שאנחנו ועוד הרבה אנשים טובים עשינו , ונפלנו . זהירות נוכל-4!!!!!!!

חברת שידוכים? חברת הימורים!
רז משתמש בכספי החברה להימורים ומביא להתמוטטותה ומספר לנו צ'יזבטים על יאיר וליהי לפיד, אבל אני עוד לא מבינה
אז פתחנו חברת שידוכים, בעזרת השם, הרב אני והנוכל, שעוד לא ידענו שהוא כזה. אנשים שהתקשרו לחברה נדרשו לשלם עבור שירות לשלושה חודשים, חצי שנה או שנה. הם יכולים לשלם בכרטיס אשראי, ואו בצקים – כך נמסר להם – מי שלא יהיה מרוצה יקבל את כספו חזרה. לאחר כמה שבועות שאנו יושבים במשרד, מתפעלים את העסק, אומר לי רז: "העסק הזה לא ייתן הרבה רווחים אז אני חושב לחזור לימים הטובים שלי ולהתחיל קצת להשקיע. אבל בשביל זה אני צריך ללמוד. תוכלי להיות בעסק לבד?"
אני כבר מילדות יודעת שבשביל לימודים משקיעים. "בטח" אמרתי לו, "צא ולמד".
כל כך תמימה. אני זו שהייתה צריכה ללמוד, ולא הוא. איזה לימודים ואיזה בטיח, בתקופה הזאת הוא יצא לטיולי הימורים
אחרי כמה ימים הגיע לבדוק שהעסק עובד ושהכול במקום ואז פונה אל א', מזכירת החברה, בבקשה. הוא צריך שלושים אלף שקל לממן ניתוח חירום לאמו המסכנה והחולה. א' נותנת לו את המשכורת הראשונה שלה כי חירום זה חירום ושום דבר לא חשוב יותר מהבריאות. אבל (!) הוא אוסר עליה לספר לי זאת, בטענה שאני הולכת להתגרש , וגם מגלה לה בסוד שהוא המגשר ביני לבין בעלי. איזה שרץ! שקרן וגם עלוב!!!!!אחר הוא ניגש גם לרב עם אותה בקשה, שלושים אלף שקל עבור ניתוח חירום לאמו. להתגרש? אני?? אתמול חגגנו 45 שנות נישואין!!! הרי יום יום הוא יושב עם בעלי ומשוחח איתו על ספורט ועל הכסף שלנו שצובר רווחים, כן הביאלנו פעם אחת 100 דולר!!!!!!!!כן ויש לי דף בכתב ידו המאשר את החוב, והמישטרה? כן גם לה יש הכווול!!!
שלושה חודשים אחרי שפתחנו את החברה הבנק פתאום צועק הצילו, אין כסף, העסק מתמוטט. אני לא מאמינה. איך זה וכיצד? למנכ"ל שלנו פתרונות. אנחנו שנינו מגיעים לבית הרב, מתייעצים איתו ומחליטים לסגור את החברה.
בינתיים נרשם רז לאתר היכרויות וכך מתוודע לט', מרעיף עליה מקסמו, מתחבב גם על שני ילדיה ודי מהר עושה לו עוד מקום לגור בו. את הבנות שלו הוא עדיין מביא אלינו, ישן איתה בחדר האורחים וגם אוכל על שולחננו כמובן.
אבל לא כולם פראיירים תמימים כמוני. אמה של ט' מריחה שמשהו כאן מסריח. היא לא אוהבת את החבר החדש של בתה. היא מבררת פה ומבררת שם, מגיעה אל אם בתו השנייה של רז ושומעת סיפורים מסמרי שיער. הקשר הזה, היא זוכה לשם " אלפרון" כך הוא קורא לה לאימא עם חוש הריח המופתח!!, למזלה הגדול של ט', אודות לגילוי שלי מסתיים אולי כמעט בזמן.
באחת הפעמים כשרז אצלנו בארוחת ערב חגיגית ומנסה לשבות את ליבנו עם סיפורים על יאיר וליהי לפיד, ששירתו איתו בעיתון "במחנה",. הוא ממשיך עם יוסי אירני, איש העסקים. "יש לי בכיס את מספר כרטיס האשראי שלו", הוא אומר, "כדי שאם אי פעם אקלע לצרה אוכל להשתמש בו". אתה ידעת את זה מר אירני?
והצ'יזבטים ממשיכים. הפעם הכוכב הוא אברם גרנט. הסיפורים שלו כוללים כמובן את מקרה הזונות בלונדון, שיחות נזיפה, עזרה כספית. מה לא. סיפורים שאפילו גרנט היה מסמיק למשמעם.
דרך אגב, אחרי שסוף סוף הבנתי שנעקצתי, שהכנסתי לביתי עקרב, ששמתי מבטחי בנחש – ניסיתי בכל כוחי, נשבעת, לדבר עם אברם. אבל הוא חזר והתחמק והתרחק ממני כמו מאש. אפילו הפעלתי חבר טוב משותף ,ועדיין איני יודעת למה. לא ביקשתי ממנו כסף, לא רוצה ממנו כסף, רציתי רק לספר לו מה קרה לי, מה עשה לי החבר שלו, ולהבין ממנו סוף סוף למה הוא ממשיך להגן עליו.
בפרק הבא: האסימון סוף סוף נופל והשקרים מתגלים בזה אחר זה. וגם איך אחד החברים הכי טובים שלו עוד מהיותו עיתונאי צעיר ששומע ממנו השכם וערב כמה אני ובני משפחתי עשינו בשבילו, ולכן לא ישכח לנו זאת לעולם מגלה מיהו את הנחש!