זאב, זאב…ירח מלא …יום שישי ה13???

בחורה עם מחשב נייד

למזלנו היה רק ירח מלא, לא יום שישי, אלא יום רביעי, ולא ה13 אלא ה9….קרוב, אבל לא מספיק…אף אחד לא רוצה לדעת למה הופכים בליל שישי, ה13, כשיש ירח מלא…למזלנו היו רק הרבה אנשים טובים שבאו לרוץ 5 או 10 ק"מ, לאור ירח בשדות שליד קיבוץ נגבה ולקנח בטבילה בבריכה. נשמע פשוט וכיף …נכון?

running16_5

כמעט…

היו הרבה עליות, לבחור שעבר לידינו ואמר שזו העלייה האחרונה…התכוונת לאחרונה לחצי דקה הקרובה? נכון???

היה הרבה חול, וחול בלילה …פחות כיף,

הייתה הרבה לחות,

היה חם,

ו…הייתה חברה טובה,

הייתה מוזיקה טובה,

ירח אחד והליכה לאיבוד אחת….

כמובן….איך אפשר בלי ללכת לאיבוד קצת. אולי בעצם, אנחנו אוהבות קצת ללכת לאיבוד, לאתגר את המרחק ולעשות עוד קצת (כן….עשינו כמעט 11 במקום 10), לאתגר את הסבלנות שלנו ואותנו כקבוצה ….זה מגבש, זה משעשע, זה עושה את ההבדל.

running16_4

השבוע סגרתי מרתון ….לא ברציפות (I wish), אבל אם מסכמים את כל הקילומטרים שרצתי השבוע…עברתי את המרתון…ועדיין לא מאמינה שאני נהנית מכל שניה.

running16_3

גם כשקשה, כמו הבוקר, כשכמעט התפרקתי אחרי 8 ק"מ (כן…כן….נראה שנשארתי בלי גליקוגן, כמו שהחברות היקרות שלי אמרו….למרות שלדעתי נשארתי בלי נוזלים) בכל מקרה, שתיתי, חשבתי קצת האם נכון להמשיך או עדיף לעצור, הקשבתי לגוף שלי שאמר…נסי עוד קצת, בואי נראה, הכי גרוע …נחזור לרכב. אז המשכתי עד שסיימתי את כל ה14 ק"מ שהייתי צריכה לעשות היום.

running16_1

וכנראה שאמשיך לקום הרבה לפנות יום כדי להעיר את השמש

אמשיך לרוץ בעליות גם כשמרגישים כל שריר ואין אוויר

אמשיך לרוץ גם כשאשאר בלי אוויר

אמשיך לשתות המון מים (לא משהו שעשיתי עד עכשיו….)

אמשיך להתלהב מכל ריצה והגדרת יעד חדש

אמשיך לכתוב על ריצה, גם אם אף אחד לא יקרא

אמשיך לתכנן את הכל מסביב לאימונים ולריצות נפח

או כמו שחברת ילדות אמרה השבוע…..אני מכורה. סופית. מודה. אוהבת לרוץ, אוהבת את הכאב תוך כדי ואת הסיפוק אחרי, סובלת ונהנית מכל שניה.

#לאן_את_רצה_TantiRoza

tantiroza
Tanti Roza הייתה סבתא שלי, אישה מדהימה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, פשיניסטה ואופה המון. אני....אישה גבוהה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, מנהלת אפליקציות (מערכות מידע), פשיניסטה ואופה המון....מה ייצא מזה....הזמן יגיד.