ויסוצקי משיקה טעם חדש ומפתיע בסדרת התה הירוק, ויסוצקי ירוק מנטה מלפפון

 

 

בוקר טוב ושבוע מבורך ובריא לכולנו

 

אם גם אתן/ם מאוכלות האוכל הבריא וההקפדה על שתייה מרובה של מים ותה ירוק על כל הסיבות הטובות לנהוג כך, מערכת חיסונית טובה יותר, מניעת דלקות, חיזוק הגוף, רעננות נהדרת ועור פנים יפה ,בריא וצעיר יותר, אזי הפוסט הזה יעניין אתכן/ם ולא בכדי. כעת טעם חדש בתה הירוק של ויסוצקי- מנטה-מלפפון.

רצה הגורל ובדיוק בסופהשבוע האחרון שהיה כשקיבלתי לנסות ולטעימות את התה החדש והמרענן גם אני וגם אישי התקררנו נואשות ובמצב הזה היה חשוב שנשתה הרבה הרבה ורצוי כמה שיותר תה ירוק ומים. תוספת דבש ו/או לימון, הרבה מנוחה ויצאנו מחוזקים יותר לכבוד השבוע החדש שהחל היום. והיי התה גם טעים מאוד.

 

תודה רבה לויסוצקי על חידושים בתחום התה ושנהיה בריאים/ות!!

 ויסוצקי משיקה טעם חדש ומפתיע בסדרת התה הירוק, ויסוצקי ירוק מנטה מלפפון

ויסוצקי ממשיכה לחדש בקטגוריית התה הירוק, להפתיע בטעמים חדשים ולהזמין אנשים להחליף קפה אחד ביום בויסוצקי ירוק גם בקיץ.

והפעם טעם מפתיע במיוחד – ויסוצקי ירוק מנטה מלפפון. רעננות המלפפון וניחוח המנטה המשכר, יוצרים שילוב טעמים ייחודי וקייצי.

השנה ויסוצקי מתחברת לטרנד הקיים בעולם המסעדנות והמשקאות האלכוהוליים ומוסיפה עניין לטעמי הקיץ המרעננים. ויסוצקי משיקה טעם חדש ומרענן ירוק מנטה מלפפון. טעם המלפפון זכה כטעם השנה של שנת  2017 מטעם ענק המזון השוויצרי  Firmenich.

קטגוריית התה הירוק גדלה גם בקיץ, אנשים שמחליפים כוס קפה אחת ביום בויסוצקי ירוק לא מוותרים על ההרגל גם בקיץ. למרות שחם, אנשים רבים מקפידים על שתיית תה ירוק במקומות ממוזגים או כמשקה קר. התה הירוק הפך להיות משקה ה- well being המועדף הן על שוחרי הבריאות, הן על סלבריטאים והן על ידי כלל הצרכנים.

 

על סדרת "ויסוצקי ירוק": סדרת "ויסוצקי ירוק" פותחה והותאמה במיוחד לטעמם של הצרכנים הישראלים, המעדיפים תה ירוק בטעם מעודן ולא מריר. הטעם המעודן של התה הירוק מושג על ידי שימוש בעלי תה ירוק סיני מזן עדין במיוחד, ושילובם עם פירות וצמחים כגון לימונית ולואיזה המעשירים את המשקה בטעם וארומה ייחודיים.

סדרת "ויסוצקי ירוק" מבוססת על שימוש ברכיבים טבעיים בלבד, ומשווקת באריזות המכילות 25 תיונים באריזה, כאשר כל תיון ארוז במעטפה אטומה, לשמירת הארומה , הטעם והטריות של התיון.

הסדרה כוללת 27 טעמים. ניתן למצוא את הסדרה ברשתות השיווק השונות בטווח מחירים שבין 14.90-27.70 (המחיר הסופי  נקבע ע"י הקמעונאי)

על תה ירוק ורכיב ה-EGCG: התה הירוק עשוי מעלי תה שגדלים בסין הרחוקה  ועוברים ייבוש עדין. הייבוש העדין שומר על הסגולות הייחודיות של התה הירוק.

בשנים האחרונות נעשו מחקרים מדעיים רבים בעולם, כדי להבין את סודו של התה הירוק בכלל ושל רכיב ה- EGCGבפרט. המחקרים גילו שסודו של התה הירוק הוא ברכיב ה- EGCG – נוגד חמצון ייחודי, שקיים במינון גבוה רק בתה הירוק.