וופורייזר – כלי העישון (אידוי) של העתיד

וופורייזר (כמו סיגריה אלקטרונית)
וופורייזר (כמו סיגריה אלקטרונית)

וופורייזר הוא הדרך שלך להפסיק לעשן, ואם עוד לא התחלתם לעשן אז זאת הדרך הבטוחה שלך למצוא תחביב אוראלי יותר חביב מאשר סיגריות.

אם את עדיין לא יודעת מה זה וופורייזר, הגיע הזמן שתלמדי. מדובר במכשיר לאידוי חומר צמחי המשמש כדי לצרוך צמחי מרפא שונים, כמו למשל קנאביס רפואי או צמחים אחרים המשמים לצריכה בתצורת אידוי החומר הפעיל שקיים בהם. צריכה ללא עישון, וללא סכנה בריאותית.

קודם כל, חשוב לציין שאני לא ממליצה להתחיל לעשן בכלל. זה הרגל מגונה ולא בריא, בדרך כלל מסריח ולא נעים בכלל. עם זאת, כאן מדובר על פתרון שונה לחלוטין, שכמו שכבר ציינתי הוא קשור לאידוי ולא לעישון בכלל. אלו אדי מים וחומרים פעילים ולא אדי עשן שנפלטים מהמכשיר, מפני שהחומר שבו לא עובר תהליך של שריפה.

וופורייזר
וופורייזר

החומר שאינו נשרף פולט כאמור רק אדי מים הנושאים על גביהם את אדי החומרים הפעילים שנפלטים גם הם מתוך החומר הצמחי שעובר חימום במכשיר וופורייזר, בדרך כלל עד טמפרטורה של 200 מעלות צלסיוס, ובסופו של דבר מדובר בתהליך שמאדה וסופח את כל החומרים הפעילים (כ97%) ללא "גרירה" מיותרת של חומרים מזיקים.

זה דומה לעישון, מרגיש כמעט אותו הדבר, לא מסריח ולא מזיק מבחינה בריאותית, והכי חשוב זה תחילף מצוין שלא גורם לכם להפסיק עם הצריכה האוראלית אלא רק מחליף אותה במשהו הרבה יותר טוב. שווה להכיר: וופורייזר.