התקנה ותיקון דודי שמש – טופ דודים

טכנאי דודי שמש
דודי שמש במחירים זולים

 עוד פעם נאלצת להתקלח במים קרים? משלמים הון על חשמל? אם נמאס לך מהסיטואציות האלו ואתה שב ואומר לא הגיוני שבחוץ שרב והמים באמבטיה קפואים כמו קרח. הרשה לנו להציג דרך פשוטה, חסכונית וחכמה – ניצול החום המקיף אותנו על ידי התקנת דוד שמש בבית.

התקנת דוד שמש – כי דוד חשמלי זה פשוט בזבוז

התקנת דוד שמש יכולה להקטין יותר משחשבת את חשבון החשמל בבית ואפילו במספרות. זוהי דרך נפלאה לנצל את השמש לטובת הרתחת המים במקום חימום באמצעות אמצעים חשמליים או אלטרנטיבות אחרות הזוללות כמויות גדולות של חשמל.

דוד שמש לא רק מביא לחסכון בהוצאות כי אם גם לחסכון בשימוש בחשמל. בדרך זו אנחנו מביאים לצמצום בכמויות הזיהום בעקבות צריכה מוגברת ובכך מונעים צמצום של חומרי גלם לייצור אנרגיה בעולם.

דודים וקולטים כל הפרטים

כיצד זה עובד? איפה שמים? מי מתקין את זה? פרטים בסיסיים על דודי שמש.

טכנאי דודי שמש
דודי שמש במחירים זולים

בישראל קיים חוק על פיו יש חובה לעשות שימוש בדודי שמש בבניינים חדשים (חוץ ממגדלים שאין בהם מספיק מקום). על ידי החלת חובה זו נחסכים כ-4 אחוזים מהצריכה הארצית.

הפיתוח של הדוד נעשה במדינת ישראל. נשמע הגיוני, לא?

את דוד השמש מניחים על הגג, או על פני שטח פתוח אחר שבהם אפשר חשיפה מתמדת של הקולטים לשמש. את גוף הדוד מעמידים כאשר הקולטים מופנים לכיוון דרום.

דוד השמש מורכב ממיכל, עם מים בתוכו, שמחובר לקולטים. בקולטים ישנם מספר צינורות מים במסגרת מתכת.

המסגרת עשויה בצורה שצלע אחת חשופה ועשויה זכוכית ואילו יתר הפאות צבועות בצבע שחור, וזאת במטרה לתפוס את חום קרני השמש. לכן חייבים לשים לב שהצד הפונה לשמש נקי מפסולת.

הזמנת דוד המופעל באמצעות השמש מומלץ לבניין דירות ואפילו בצימרים במדינות בהן אפשר להפיק תועלת מהמשאב של אנרגיית קרני השמש.

בחסות אתר טופ דודים – www.top-boilers.co.il