התמכרות לויברטור, יש דבר כזה?

בחורה עם מחשב נייד

אני גבר. גבר שחוקר את העונג הנשי. גבר שמענג נשים אך מבין שלעולם לא אוכל לחוש איך זה באמת מרגיש להיות אישה. איך העונג שלכן דומה ושונה מהעונג הגברי, ואיך אתן שונות זו מזו בדרככן אל העונג. לא אוכל לחוש, אך שנים שאני לא מפסיק ללמוד. אולי כגבר יש לי את הפריבילגיה להתבונן על האישה קצת אחרת מאישה. לחוות את מי שבה אני נוגע, כגבר. כמעסה ארוטי, המפגש שלי עם הגוף (והמיינד) הנשי מלא בהתבוננות, בחקרנות ובהכרת השוני, הייחוד, היופי המיוחד שבו בורכתן. אני לא אומר את זה כדי לחלק מחמאות, נשאיר את זה למשוררים. המטרה שלי בפוסט הזה היא לדבר על פן מסוים שבמיניות הנשית המורכבת: אורגזמה. ובפרט: אורגזמה באמצעות שימוש בויברטור.

הויברטור הוא המצאה כה פשוטה וכה עוצמתית. ברמה הפיזית מדובר במכשיר שבצורה פשוטה וישירה עושה פלאות בגירוי המערכת העצבית הנשית, באמצעות גירוי הדגדגן. ברמה הרעיונית מדובר בלא פחות ממהפכה שהתחוללה בעולם הפטריארכלי, שבישרה על זכותה ויכולתה של כל אישה לחוות עונג מיני משוחרר, עצמאי ופרטי. ומה שיפה זה שאם הויברטורים העתיקים היו מכשירים מסורבלים ומגושמים, היום אישה יכולה להסתובב עם ויברטור קטנטן בארנק גם כשהיא בנסיעות הרחק ממיטתה הפרטית. אני בכוונה מתעלם בשלב זה מאוננות ידנית, דבר חשוב ובריא שעוד ניגע בו… בינתיים רצוני לגעת גם ב"בעייתיות" של השימוש בויברטור. האם יכולה להיות בעייתיות בדבר בסיסי כמו עונג?

לכולן מגיע עונג, וכמה שיותר.

עונג הוא דבר בריא. לגוף ולנשמה. אם נתבונן על העונג הנשי, נגלה שמסיבות שונות נשים רבות לא באמת חוו או חוות בחיי המין עונג מספק, עונג שופע. יתכן שהמגע עם בן הזוג לא מספיק רגיש, או לא ממושך מספיק. יתכן גם שהאישה לא מכירה מספיק את גופה ואת מה שעושה לה טוב (יש לא מעט נשים שלא באמת חקרו את העונג שלהן ולא זכו לפרטנר שסייע להן לפתוח את הראש ולא רק את הגוף). ואם נצרף לזה גם תקופות של חוסר בסקס זוגי, אם בשל היעדר זוגיות ואם בשל היעדר תשוקה ורצון מצד בן הזוג, נוצרים תנאים למילוי החסר על ידי החבר הנאמן והרוטט – הויברטור. אבל רגע, האם אני טוען שהויברטור הוא בהכרח מילוי של חוסרים? ממש לא. ויברטור הוא אמצעי אוננות, ואוננות כידוע לכל אדם מתקדם היא דבר בריא, אז איפה פה הבעיה?

ללמוד להבחין בין עונג ובין פורקן.

כאמור בעבודתי אני פוגש נשים רבות שמגיעות לטיפול שמהותו לתפיסתי – עונג. בתוך העיסוי הארוטי מתקיים מגע שמטרתו עינוג. ואם בתחילת הפוסט ציינתי את השונות של כל אישה מאישה אחרת, אז כאן המקום להרחיב. ישנן נשים שחוות אורגזמה בקלות ממגע של גבר, אך ישנן נשים רבות שחוות באופן קבוע אורגזמה עם ויברטור ומתקשות לחוות אורגזמה בכל דרך אחרת, לבד או עם בן הזוג. הויברטור הוא על פי רוב "אורגזמה בטוחה", במיוחד אחרי שמצאת את האביזר שאת מתחברת אליו הכי טוב ושמתאים בדיוק לעוצמה ולסוג הרטט שעושה לך נעים. אך שמתי לב לדפוס מעניין בשימוש בויברטור: הוא לרוב משמש לפורקן. נשים רבות מעידות על אורגזמה מהירה לפני השינה, או אחרי יום לחוץ, או כמה דקות של פרטיות כשאת חוזרת הביתה ולפני שאת מתפנה לילדים, או להתחיל את היום עם אחת זריזה… המכנה המשותף – פורקן. שחרור מהיר של מתחים, מגע זריז בתחושה של עונג, גל גבוה ששוטף וחולף ואחריו מים שקטים ואפשר להמשיך הלאה. וכך עוד יום ועוד יום… ומתישהו מתגנבת תחושה או הכרה שזה הרגל שאולי קצת מקהה אותך, את היכולת להרגיש, להתעמק. זה הופך להיות קצת טכני ואת מגלה שכשהויברטור לא חלק מהתפריט קשה לך להגיע לאורגזמה.

לשנות את הרגלי המין. לחקור את העונג…

אז אחרי שהגדרנו פורקן, מהו בעצם העונג? ואם את מצליחה לגמור עם הויברטור ולא מצליחה לגמור עם הגבר שאיתך, איך אפשר להתענג כך? יש לי כמה הצעות טובות בעניין הזה. הראשונה: לשבור הרגלים. להשתחרר מקבעונות. במילים אחרות – להפסיק לעשות באוטומט מה שעבד בשבילך עד היום, ולהתחיל לחקור דרכים אחרות. אני לא רוצה למחזר מילים שכבר נכתבו במדורי הסקס ולשלוח אותך למלא אמבט בקצף ולהדליק נרות (מה, עדיין לא עשית את זה??) אבל המטרה שלי היא לעשות לך את הסוויצ' בראש: העונג הוא המטרה, ולא הפורקן. אם אורגזמה היא פורקן שנמשך לרוב פרק זמן מוגבל, העונג הוא מכלול שלם של תחושות נעימות מכל מיני סוגים שלפעמים נשכחו והתקהו. העונג הוא משהו שאסור לוותר עליו, וכשהוא חסר, במוקדם או במאוחר זה לא ירגיש שלם. משהו בתוכך יזכיר לך שחסר לך, עונג. ובכן? מה לעשות? שלב ראשון – וותרי על האורגזמה. לא במובן של "מהיום לא גומרים" אלא בהקשר של המשימתיות. אפשר ליהנות בלי לגמור. תיקון: אפשר ליהנות המון, מלאנתלפים, בלי לגמור. גבירותיי, בלי להתעצבן בבקשה, אני לא שולח אתכן למנזר ולא מטיף להתנזרות אורגזמית. סוויצ' בראש: המטרה היא העונג. לא הפורקן. הפורקן הוא תוצאה של העונג ולא כפי שהתרגלת עם הויברטור – קיצור דרך היישר לשיא ממנו נופלים מטה.
רוצה תרגיל רדיקלי קצת? מרגישה אמיצה? נסי לאונן עם הויברטור ולוותר על האורגזמה. אני לא מתכוון רק להאריך את משך האוננות עד הגמירה, אלא לוותר על הגמירה, לוותר על הפורקן. להשתחרר מההרגל. מרגישה אפילו יותר אמיצה? נסי לוותר על הויברטור לשבוע או יותר. בזמן הזה נסי להתחבר שוב לעונג. לא לפורקן. לתחושות נעימות. למגע בעצמך, לזרם המים על הגוף במקלחת. בלי משימתיות, בלי הפחד של "מי הזיז את האורגזמה שלי"? אל תדאגי, יש המון אורגזמות טובות במעלה הדרך…

הויברטור במיטה הזוגית

הויברטור חבר טוב, ואין לו אגו. הוא מצטרף בכיף למיטה איתכם (אם האגו של בן הזוג חזק מספיק כדי לא להיות מאוים מהחבר הקטן והמוכשר שלך) ונשים רבות למדו לשלב סקס עם בן הזוג + גמירה עם הויברטור. לא רע, אפילו שילוב אידאלי. אם את מרוצה – לא צריך לתקן מה שאינו מקולקל. לעומת זאת יש שני מצבים בהם הייתי מציע לשבור הרגלים גם בהכנסת הויברטור למיטה הזוגית שלכם:
1. את לא באמת מרוצה, חסר לך עונג
2. את לא באמת זו שרוצה להשתמש בויברטור.
ההחלטה היא שלך. ואם תחליטי שאת מוותרת על הפורקן ומעוניינת לחקור עוד את העונג (סוויצ' בראש… זוכרת?) תוכלי לגלות שרבע שעה של אינטימיות זוגית יכולה להפוך לחצי שעה או שעה של עינוג הדדי. יש מצב שתשכחי את הויברטור לגמרי, כי יהיה ממש נעים ולא יהיה דחוף לגמור. אם תכנסו ממש חזק לקטע, יש מצב שתגמרי להפתעתך גם בלי הויברטור, לא כי התאמצת על זה… אלא כי שחררת את זה. ובאשר לסעיף 2: זה כבר פחות קשור לפורקן ולנושא הפוסט ויותר קשור להעצמה אישית שלך. לחיבור לעצמך. בא לך? או לא בא לך? תתחברי לתחושות. תקשיבי לגוף, וגם למיינד… שוב, לא באוטומט ולא בדפוסים. הקשבה פנימה.

חזרה למיטת העיסוי הארוטי

אחרי כל האמור אני רוצה לחזור לזווית האישית שלי. כשאישה שרגילה לגמור רק עם ויברטור שוכבת אצלי על מיטת הטיפולים ומצפה לשעה של הנאה, אני מנסה ללמוד את העונג שלה, וללמד אותה עונג. זה לוקח זמן, אבל בעצם זה הגיוני: המנגנון המיני הנשי נועד להתגרות בהדרגה. העונג פנימי יותר, וגם לצד המנטלי והרגשי יש משמעות גדולה. קיצור הדרך המזמזם לדגדגן הוא בעצם סוג של "פייק"; לא נועדתן להסתפק תמיד באורגזמת שתי דקות מחושמלות. וכשאני לוקח את הזמן ובונה את העונג, מגיע הרבה פעמים השלב הקסום שבו אני ממש מרגיש איך האישה נכנסת ל"זון" הזה שבו היא כבר לא בתבניות הרגילות של אורגזמה, אלא בתוך תוכו של המסע אל העונג. אולי העיסוי הארוטי הוא סיטואציה קלה יותר ומפרגנת יותר, כי אין בו את ההדדיות הנדרשת עם בן הזוג. את נטו בקבלה, אני בהענקה, ויש שפע של זמן להתקדם עם זה צעד צעד בשבילים המפותלים של העונג ולא רק בדרך ידועה אל הפסגה הבודדת. וכמו שכבר ציינתי – לעולם לא אחווה מה בדיוק אתן חשות, אבל למדתי לחקור את זה, את הקימורים המופלאים של אישה שהטבע פיסל בגאוניות, את מסלולי העונג הנסתרים שמחכים למגע, את החיבור היפה והשלם שבין מרכזי העונג השונים בגוף שיכול לברוא חיים ונועד גם לחגוג את החיים, את השפע.

לסיכום:
סוויצ' בראש, מהיום את חוקרת את העונג שלך, ולא עובדת באוטומט.
ויברטור זה נהדר, אבל לא רק ויברטור. ולא רק פורקן. השתחררי מדפוסים שאת מרגישה שכובלים אותך.
רוצה להתרענן? תשני הרגלים, קחי צעד אחורה, התבונני, התחברי לתחושות, למחשבות.

כמו תמיד אני שמח לתגובות ושאלות בפרטי: 058-4472766
ולמידע נוסף על העיסוי הארוטי מזמין לבקר באתר שלי

 

רוני - עיסוי אירוטי
בבלוג זה תקראו על העיסוי האירוטי, על המפגשים המעניינים שהעיסוק הלא שגרתי זימן לי ועל תובנות והשקפת עולם אודות מגע, אינטימיות מיניות וטנטרה. האתר שלי: www.or-gasmic.com ליצירת קשר, תגובות, שאלות ופרטים: 058-4472766