קורס בישול ביתי באון ליין והילדים זוכים לארוחות חמות

בחורה עם מחשב נייד

עד לא מזמן הילדים שלי. מור בן 9, הילה בת 6 אכלו ברוב הזמן סנדוויצים , או אוכל קנוי לארוחת הצהריים. ניסיתי לבשל זה לא שלא התאמצתי, אבל האוכל יצא לי תמיד תפל ורחוק מטעים. באיזשהו שלב, הפסקתי לנסות.

 

הדבר שכל הזמן הדהד והציק לי הוא שאין לילדים שלי ארוחה חמה שהם חוזרים הביתה מבית הספר. מלבד ימי ראשון, שבהם הייתי דואגת להביא קופסאות אוכל מאמא שלי. אבל במשך השבוע, הילדים שלי חיו על משלוחי פיצה, סנדוויצים או שניצל קפוא מהמקפיא.

 

עד שיום אחד, מור מתקשר אליי לעבודה ואומר לי את המשפט הבא:

 

"אמא, אני מתבייש להביא חברים הביתה כי בחיים אין אוכל נורמלי"

 

וואו – המשפט הזה בעט לי כל כך חזק בלב שהייתי חייבת לשנות את המצב. למרות כל הכשלונות, הבטחתי לעצמי שהפעם אני לוקחת את העניין מאוד ברצינות ועד שאני לא אלופת הבישולים הביתיים, אני לא מפסיקה לנסות.

ג'קי אזולאי קורס בישול

חיפשתי לי קורס אונליין של אוכל ביתי ומצאתי קורס מפורט שנראה לי שיתאים לי בדיוק.

הקורס מועבר על ידי ג'קי אזולאי. כן הבחורה שהייתה במאסטר שף ושמתכון הדגים המרוקאים שלה הולך לפניה. אז אמרתי יאללה למה לא.

הנסיונות הראשונים של השניצל הביתי, הסתכמו בהצלחה מסחררת.

 

הפרצוף של בעלי שחזר הביתה למראה צלחת השניצלים העמוסה, לא ישכח גם בספרי ההיסטוריה. והאושר של הילדים סביב השולחן מצפים לאוכל אמיתי שהכינה אמא – היה שווה כל ניסיון.

וככה לאט לאט, אבל בטוח התנסיתי במתכונים שונים מקורס האונליין של ג'קי אזולאי.

התחלתי לצבור הצלחות קטנות והמשכתי לתרגל עוד ועוד. אני יכולה לומר בגאווה שהיום אני יודעת להכין שלל קציצות בשלל רטבים ושהילדים שלי זוכים לארוחה חמה בכל יום. ואת הכסף של הטייק אווי וההזמנות אני ובעלי חוסכים.