התחדשות מחשבתית להתחדשות עירונית

בחורה עם מחשב נייד

התחדשות עירונית היא המפתח לפתרון משבר הדיור, ולדאגה לביטחונם של אנשים החיים בבניינים ישנים. בשנים האחרונות הוקמו מאות חברות של התחדשות עירונית ולא קל היום לבחור יזם מבין שלל ההיצע הקיים.

בימים אלה בהם הכל מתוקשר דרך תמונות ברשתות חברתיות, לחברות ההתחדשות העירונית ישנן לא מעט הזדמנויות להעצים את עצמן דרך אירועים.

להלן מספר דוגמאות כיצד בעזרת אירועי נדל"ן ניתן לייצר הזדמנות למיתוג ובולטות:

אירוע דיירים להחתמה על פרויקט – במקום להזמין את הדיירים למשרד או להיפגש בבניין, הזמינו אותם לערב מפנק במסעדה או למקום מעוצב עם אוכל טוב. הביאו הנחייה ויצרו אווירה מקצועית עטופה בסטייל כך שיבינו שיש להם עסק עם חברה מקצוענית, קשובה ומשקיעה.

אירוע הריסת מבנה – בניין העומד להריסה יכול להוות הזדמנות לתרומה לקהילה. ניתן לייצר בבניינים ריקים ירידי אומנות, תערוכות, פסטיבל אוכל או רעיונות נוספים שיגרמו לשיח וימתגו את חברתכם.

גם אירוע הריסה רגיל המתוכנן נכון יכול לעשות את העבודה. אירוע ממותג, דוכני אוכל ממותגים, ריהוט ואוירה טובה יתנו לדיירים (ולצופים בתמונות) הרגשה שהחברה היא חברה רצינית היודעת לפנק את לקוחותיה.

אירועי מכירות ואירועי לקוחות – הבאת קונים פוטנציאלים לאירוע מכירות מושקע. אירוח של קהל הלקוחות שלכם בדירה או בפנטהאוז יוקרתי העומד למכירה על מנת שיספרו עליו הלאה. הפקת אירוע ברמה גבוהה יכולה להוות את קרש הקפיצה ולתרום למכירת הנכס בצורה חכמה.

הפקת אירוע מוצלח תמיד מתחיל בתחקיר יסודי בנוגע למטרת האירוע, אפיון , בניית תוכן, עבודה עם אנשי השיווק על מנת לייצר באז לאירוע והפקה של האירוע ע"י גורם מקצועי ובעל ניסיון.