התוכניות המרגשות שלי לקיץ

על סדנת קיץ חדשה ומגניבה

לא הספקנו למצמץ, עוד לא החלימו לנו החתכים שחטפנו כשעטפנו מחברות, עוד לא מיצינו את כל האפשרויות הגלומות בפיתה עם קוטג', וכבר הגיע החופש הגדול. שעורי הבית נגמרו, והחוגים גם. יש קצת קייטנה, קצת בריכה, ומלבד זה קול דממה דקה, ומתוכה עולה קול דקיק בפזמון שחוזר על עצמו מדי קיץ בקיצו:

[youtube v4s2AMKPHnE nolink]

אמא, משעמם לי!

 

לא, אני מצטערת, אמא היא לא בידורית. גם אבא הוא לא בידורית, למרות שלפעמים נעים להתנדנד לו מהווריד. אבל לפעמים מתעורר צורך להמשיך איזשהו סוג של מסגרת במהלך חופשת הקיץ. סוג של חוג, שלא יהיה מחייב אבל כן יתן לילד תעסוקה גופנית ומוחית.

לשם כך התכנסנו, מאמנת-העל שלי ברוריה בובליל ואני, ואנחנו מכריזות על פתיחת סדנת קיץ לגוף ולנפש

פעם בשבוע, לאורך כל חופשת הקיץ, נעביר אימון לילדים במשך 45 דקות. בחצי מהזמן, הילדים יעשו פעילות בנושא אומנות ויצירה, שתגרום להם להסתכל על דברים מנקודת מבט חדשה ואחרת ממה שהם רגילים. בחצי האחר – אימון כושר גופני שיזרים את הדם ויחזיר קצת אנרגיות.

למי מתאימה הפעילות? אני שומעת שאלה שם מאחור. אז אם הילד או הילדה שלכם בני שלוש עד תשע, נשמח לארח אותם אצלנו בקבוצה מותאמת-גיל.

אז עלי אתם כבר יודעים. אני עושה כל מיני דברים ובוחשת בכל מיני דברים אחרים. אני אומנית ויוצרת, ואצלי הקטנים ילמדו להכיר כמה אומנים ויתנסו בפרשנות משלהם ליצירות מוכרות, ילדים גדולים יותר ילמדו טכניקות מגניבות לעיבוד נייר ולהכנת מחברות אישיות ותהיה לנו גם סדנה מיוחדת לבניית צורות קסם בתלת מימד.

kaleidocycleמשושה קסם

signed_marblingנייר משויש

 

notebookמחברת מיוחדת כזו ואחרות לאיגוד כל הדפים המיוחדים שהכנו

 

גם על ברוריה כבר סיפרתי לכם קודם, אבל לא הכל. ברוריה בובליל היא אשת חינוך המתמחה בהוראה מתקנת ואסטרטגיות למידה והכנה לכתה א'. היא תרפיסטית בגישת NDFA – המקדמת מיומנויות למידה, טריאתלטית ומאמנת בקבוצת הריצה והכושר שלה FITTING YOUR WAY OF LIFE.

החלק הספורטיבי של הסדנא יעסוק במסלולים ומשחקים המפתחים כושר, מיומנויות למידה, קואורדינציה, מוטוריקה עדינה והתנסות במגוון פעילויות תחושתיות.

 

אם כבר הגעתם עד כאן ולא התעייפתם, קבלו בונוס בקישור: איך מכינים לבד מחברת כמו אחת מאלה שנכין גם בסדנה.

מצא חן בעיניכם? רוצים שהילדים יבלו אחר צהריים של לימוד, הנאה ומשחקים? צרו קשר בדף הפייסבוק שלי.

 

זה הכל להפעם. היו שלום, ונשיקות עם רוז’ מגברת הבלים!

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

הי! אהבתן מה שקראתן? אתן מוזמנות לעקוב אחריי באופן קבוע, בכפתור “עקוב אחרי” כאן למעלה או בדף הפייסבוק שלי גברת הבלים