התאמת צמידים לגבר

תמונה של התאמת צמידים לגבר

■ כאשר מדברים כיום על אופנת גברים, מדברים על סגנונות שונים של הופעה והתאמת אקססוריז ותכשיטים  

 

כותבת בר כהן

 

 

אם בעבר הגברים היום מזוהים עם טישרט וג'ינס, כיום מגמה זו השתנתה וגברים רבים דואגים לטיפוח שלהם, ללבוש, להנעלה ולהתאמת האאוטפיט לתכשיטים שהם עונדים
כיום לכל גבר יש את סגנון העיצוב אשר הוא אוהב ומתאים לו. לכן בהתאמת צמידים לגבר חשוב להכיר היטב את טעמו האישי.

◄ צמידים לגבר – פריט אופנה חובה לגברים

כאשר תגיעו לחנות התכשיטים, ספרו למוכר מיהו הגבר לו אתם קונים את הצמיד, האם הוא אוהב עיצוב עדין או עיצוב מסיבי יותר. מהם הצבעים שאליו הוא מתחבר, האם צמיד כסף או זהב יכולים להתאים לו או שמא צמיד אופנתי אשר עשוי בגווני שחור. בקשו לראות מספר עיצובים ולהצביע על הסגנון שיותר נכון לו. ברגע שתראו למוכר את סגנון העיצוב המתאים, הוא יראה לכם סוגים שונים של צמידים מהקו העיצובי אשר מתאים לגבר שלו אתם קונים את המתנה.

◄ צמידים לגבר- פריט אשר משדרג כל הופעה

צמידים לגבר מזוהים בעבר עם הגורמט העבה אשר היו מעניקים לגבר באירוע בר מצווה או חתונה. אך כיום נראה שגם הצמידים עברו מגמת שינוי וכיום יש שלל עיצובים מרהיבים שניתן לקנות בהתאמת צמידים לגבר. למעשה מדובר בפריט אשר הופך את ההופעה לייחודית מאוד המדגישה את פרק ידו של הגבר והופכת את המראה לגברי ויוקרתי. כל גבר כיום ישמח לקבל צמיד אופנתי אשר מתאים לסגנונו ולשדרג את הופעתו.

 

◄ סגנונות פופולאריים בהתאמת צמידים לגבר

כיום ניתן לראות בחנויות צמידים מכסף או זהב במספר סגנונות. כאלו עם פלטה מעוצבת או משובצת אבנים וצמידים עם חרוזי כסף או זהב. כמו כן ניתן לראות צמידים אשר עשויים מחרוזים שחורים או מחוטי עור.