השתלת שיער בטורקיה AEK

בחורה עם מחשב נייד

על הקליניקה

AEK השתלות שיער היא מרפאה בעלת ניסיון עשיר וארוך שנים בתחום האסתטיקה. אנחנו מן המוסדות המצליחים ביותר באירופה ובטורקיה להשתלת שיער. המוסד שלנו מנוסה בהשתלות שיער, גבות, שפמים, זקנים ועוד. הגענו למעמד שלנו היום הודות לצוות המנוסה והרופאים המקצועיים שלנו. אלפי אנשים מרחבי העולם מבקרים אצלנו בשביל השתלות שיער וטיפולים אסתטיים. אנו משרתים את לקוחותינו ללא הפסקה כבר 17 שנים.
AEK השתלות שיער מציעה לך את השירות הטוב ביותר עם המרכז שלנו באיסטנבול בחסות בית החולים. המכון שלנו צובר אמון אצל הלקוחות שלנו הודות לשירות האיכותי שלנו והציוד המתקדם שברשותנו. הוכחנו את עצמנו עם ביקוש רב לשירותינו מטורקיה ומחוצה לה.
בעידן ההתפתחות הטכנולוגי, מדעי הרפואה כל הזמן מתחדשים ומשתכללים ומוסדות אשר לא מתפתחים יחד עם המדע נשארים מאחור. המכון שלנו מתעדכן עם הטכנולוגיות העדכניות ביותר ומשרתים את לקוחותינו עם האמצעים המתקדמים האלו כך שאחוז הטעות שלנו יורד והוא מן הנמוכים בעולם. המכון שלנו רואה באותה חשיבות העסקת צוות איכותי כמו שהוא רואה את החשיבות של ציוד טכנולוגי מתקדם. אנחנו מטפלים בלקוחותינו ועושים ניתוחים אסתטיים באזורים סטריליים במרכזים שלנו.

ד"ר עלי אמרה קרדניז AEK
השתלת שיער בטורקיה בקליניקה AEK ד"ר עלי אמרה קרדניז בפיקוח אמריקאי ABHRS