השקת קולקציות שעונים לסתיו-חורף 2015-16 – ויפה שעה אחת קודם…

עונת החורף תשוב אלינו באופן רשמי ב-25 לאוקטובר, בשעה 02:00 לפנות בוקר, כאשר נזיז את המחוגים שעה אחת אחורה, לשעה 01:00 וכך ייכנס לתוקפו שעון החורף.

עם החלפת שעון הקיץ בשעון חורף, כולם מדברים על החושך המוקדם ובזבוז כספי המדינה, אבל מתעלמים מהיתרונות, כמו:   שעת שינה נוספת ובעיקר השקות קולקציות חדשות לחורף 2015/16 בענף השעונים.

לדברי דניאל רחום מנהלת השיווק של קבוצת רולטיים המייבאת ומשווקת את מהמותגים השוויצרים המובילים בעולם ומגוון רחב של שעוני יוקרה שעוני אופנה ותכשיטים:40975שח שעוני אומגה קרדיט יחצ חול טרנד הצבע הכחול (2)

"בחורף הקרוב הצבע הכחול יהווה קו מוביל במותגי השעונים. הכחול ישתלב במספר אלמנטים בולטים: בלוח המחוגים, רצועות בגווני הכחול עמוק וכחול רויאל ומחוגים בגווני הכחול.
את השפעתו של הטרנד, ניתן לראות בקולקציות החדשות של מותגי השעונים המובילים בניהם: הובלו, אומגה, לונג'ין, המילטון, אוריס, סווטש, קלווין קליין ועוד.
לדוגמא בשעון ג'יימס בונד של אומגה במהדורה מוגבלת Aqua Terra GAUSS לוח השעון כחול עמוק ומגיע עם שתי רצועות מודלריות, האחת מתכת והשנייה בגוון כחול עמוק התואם לגוון לוח השעון.
טרנד בולט נוסף הוא רצועות הטקסטיל NATO, עם פסים בשלל צבעים ושילובים, הממשיכות לתת אותותיהן גם העונה ומתחילות לטפס גבוה ולהגיע גם למותגי היוקרה – כמו בשעוני אומגה, טיסו ומובילות בשעוני דניאל וולינגטון.

DW 40ממ רצועת טקסטיל קרדיט יחצ חול 845שח לפי טרנד רצועות NATO

המגמה הבולטת החורף הקרוב הן קולקציות קפסולה של שעוני יוניסקס שנכונים ואופנתיים לגברים ונשים כאחד. אם פעם היה נכון לתת בידול ברור בין הדגמים, אזי שהיום הטרנד הגברי נחשק בעיקר בקרב נשים והפוך. היום, יותר ויותר גברים ונשים מחפשים את השונה והמיוחד, באופנה, הנעלה, אקסוסוריס ושעונים- כמו בשעוני סווטש.

שעוני סווטש-טרנד יוניסקס  קרדיט צילום יחצ חול

שעוני דניאל ולינגטון-טרנד רצועות מתחלפות  קרדיט יחצ חול

בחורף הקרוב ניחשף לחידושים בקלאסיקות אהובות, כמו בשעוני אוריס, שעוני אובקו ודניאל וולינגטון התרפקות על העבר נכונה בעיקר למותגי יוקרה, הניחנים בדגמים קלאסיים מוכרים, המציגים מתיחת פנים אבל עדיין נשארים נאמנים לעיצוב המקורי. לדוגמא המילטון וינטג' השעון מעוצב כמיטב המסורת של המותג הגברי, בניחוח קלאסי ובמראה וינטאג' אמריקאי.

שעון טיסו quickster lugano מחיר 1690 שח- קרדיט יחצ חול  טרנד רצועות NATO

מנתוני חברת רולטיים יבואנית השעונים הגדולה בישראל, המייבאת ומשווקת מעל 25 מותגים בינלאומיים בינהם המותגים השוויצרים המובילים בעולם, עולה כי שוק השעונים בישראל מגלגל למעלה מ- 500 מיליון שקל בשנה.

895שח שעוני אובקו טרנד דגמים קלאסיים עם חידושים

מסקר שערכה החברה, עולה כי בשנת 2015 חל גידול של כ – 3% אחוז במכירת שעוני היד בישראל, לעומת שנת 2014. עוד עולה מהסקר כי כיום העולם הפך גלובלי, צרכנים רבים משווים מחירים בעולם ומגלים כי כדאי ולעיתים אף יותר משתלם לקנות שעונים בארץ. כמו כן קיימת מגמה של שעונים מזויפים ולכן חשוב מאוד לרכוש אצל היבואן המורשה וקבלת אחריות על השעון בכי להימנע ממצב של רכישת שעון מזויף.
ניתן להשיג ברשת חנויות אימפרס ובחנויות המובחרות.
www.impress-stores.co.il
1-599-523333
ערכה: נדיה היבא