השעונים המשגעים של casio

בחורה עם מחשב נייד

גילוי נאות : הוזמנתי להשקה של השעונים.
 
לצורך כתיבת הפוסט הזה היתחלתי לטייל באתר העולמי של חברת Casio ושמתי לב על צמד מילים שלא מפסיק לחזור על עצמי : “Creativity and Contribution" (יצירתיות ותרומה ) מה שגרם לי עוד יותר להבין את אופי החברה הכל כך מיוחדת הזאת שבתור ילדה אני עוד זוכרת שכשקיבלתי את השעון הראשון שלי (שדרך אגב יש עכשיו המון שעוני רטרו בדיוק כמו של פעם) הוא היה של חברת Casio והרגשתי שקבלתי את הדבר היקר ביותר בעולם.
הרעיון של החברה הוא  ליצר מוצרים עם פונקציות חדשניות לסייע לאנשים בחיי היומיום שלהם ולשמור על חברה שנעו קדימה וניראה שהיא מצליחה בכך בצורה בלתי רגילה.
שימו לב למשל לסידרא הראשונה של השעונים שבחרתי להציג כאן, סידרת ה g-shock  שהפכו את שעוני היד העדינים לשעונים שאפשר לעשות איתם הכל מבלי לפחד אליהם וביזמן הפיתוח שלהם זרקו אותם מגג המיפעל, דרכו אליהם ומה לא.
או למשל עשר שנים לאחר השקת שעון ה- G-SHOCK הראשון הושקה קוקלציית שעוני BABY-G, האחות הקטנה של ג'י שוק. שעוני בייבי- ג'י פונים לקהל יעד של נשים, נערות וחובבות אופנה וספורט וזאת למרות השימוש במונח BABY שביפן נחשב לתיאור מחמיא לאישה יפה.
משאירה אתכם עם 3 קטגוריות עיקריות, יש אין ספור שעונים בכל הצבעים והסוגים ואני בטוחה שתימצאו את זה שהכי מדבר אילכם.
 
 
 
 
 
G-SHOCK
מותג השעונים G-SHOCK מבית CASIO, משיק את קוקלציית אביב-קיץ 2015 בהשראת צבעי מאט, שילובי צבעים של שחור וזהב, מראה צבאי ומנומר וצבעוניות המאפיינת את השעונים בסגנון הספורטיבי- אורבאני המאפיין כל כך את שעוני ג'י-שוק. בכל השעונים פונקציות שונות ומגוונות החל מהעמידות בזעזועים המפורסמת –G (שיש בכל השעונים), דרך עמידות במים עד 100 מטרים ועד לגרף המתאר את מצב הירח.
G-SHOCKג
בכל העולם מזוהה מותג ג'י-שוק עם קלאברים, עם ספורטאי אקסטרים, אקסטרים אורבני, וצבעוניות אופנתית המותאמת לטרנדים מקומיים ועולמיים משתנים. עיצובי השעונים מושפעים במידה רבה מסצנות מועדונים בערים מובילות בעולם כגון ברלין וניו-יורק, כמו כן, אמנים, מעצבים, ומקצועני ספורט אקסטרים, שחיים ומתנהלים ברוח המותג.
שעוני G-SHOCK זוכים לפופולאריות רבה בארץ ובעולם, והם פורצי דרך בתחום עיצוב השעונים. חלק מהדגמים מופצים אף במהדורות מוגבלות. השעונים, נאספים ע"י מיליוני חובבי אופנה, ספורט ואקסטרים ברחבי העולם. כמו כן, נבחרים בקפידה פרזנטורים המזדהים עם השעונים ותכונות המותג הבולטות, לדוגמא הגולש ידין ניקול וספורטאי אקסטרים נוספים, מעבר לעיצובים הצבעוניים המדליקים ידועים שעוני ג'י-שוק בעמידותם המופלאה כנגד זעזועים וחבלות.
טווח מחירי הקולקציה- החל מ- 400 ש"ח ועד 5,600 ש"ח
 
Untitled
 
 
מותג השעונים אדיפיס מבית CASIO, מאגד בתוכו את 60 שנות הנסיון והאמינות של מותג השעונים קסיו לתוך שעון ספורטיבי- אלגנטי, יוקרתי, עכשווי. בחלק משעוני אדיפיס 5 מנועים מזעריים הפועלים עצמאית, השעונים מציגים שילוב מיוחד בין דיגיטלי לאנלוגי ובעיצובים שונים.
שעוני אדיפיס מכילים פונקציות מגוונות: שעון עולמי, 5 שעונים מעוררים, לוח שנה אוטומטי, סטופר ועמידות במים, בנוסף בחלק מהדגמים קיימות פונקציות נוספות ומיוחדות כגון מצפן דיגיטלי ומדחום. השעונים מוצעים ברצועות מתכת, בד או עור וציפוי זכוכית חסינה נגד שריטות.
 
טווח מחירי הקולקציה: 400 ש"ח – 3,900 ש"ח
Untitled
 
 
מותג שעוני הנשים BABY-G מבית CASIO, משיק את קוקלציית אביב-קיץ 2015 בהשראת צבעים נועזים וצבעי ניאון, המאופיינים בשיק הספורטיבי- אורבאני המאפיין כל כך את שעוני בייבי-ג'י. בכל השעונים פונקציות שונות ומגוונות החל מהעמידות בזעזועים המפורסמת –G (שיש בכל השעונים), דרך עמידות במים עד 100 מטרים ועד לגרף המתאר את מצב הירח.
שעוני BABY-G זוכים לפופולאריות רבה בארץ ובעולם, והם פורצי דרך בתחום עיצוב השעונים. חלק מהדגמים מופצים אף במהדורות מוגבלות ונאספים ע"י מיליוני חובבי אופנה, ספורט ואקסטרים ברחבי העולם. מעבר לעיצובים הצבעוניים המדליקים ידועים שעוני בייבי-ג'י וג'י-שוק בעמידותם המופלאה כנגד זעזועים וחבלות.
 
עיצובי הקולקציות של שעוני בייבי-ג'י שואבים השראה ממגוון תחומים, חלקם מתחום האופנה, תחום המוזיקה, תחום הגלישה וספורט האקסטרים- עיצוב המושפע מצבעים, פונקציות וחומרים שמסמלים את הים ותחומים נוספים. כמו כן, נבחרים בקפידה פרזנטורים המזדהים עם השעונים ותכונות המותג הבולטות. בחלק מהשעונים ישנה תאורת אפקט ניאון שזוהרת בחושך וכל זאת בהשראת סצנת המועדונים הניו יורקית.
טווח מחירי הקולקציה- החל מ- 400 ש"ח ועד 1,140 ש"ח
 

 את כל הטוב הזה תוכלו לימצא גם כאן

חייבת לסיים עם הקטע הזה מסינפלד…להזיכר לנו למה כידי שיהיה שעון:

marina
בלוגרית דיסלקטית עם הפראות קשב וריכוז שכותבת עם שגיאות כתיב לא יודעת מתי כותבים עם "י" ומתי בלי....אבל תמיד יודעת מה להגיד :-))))