השמלה של תום יער גנבה את ההצגה בהשקת הסדרה החדשה שלה ב-yes!

צהרים טובים

אין זה סוד שיש לנו בבית yes ואנחנו כל כך מרוצים ,אני ממליצה ללא הרף .הטלוויזיה משובחת, איכותית, מקורית, רב גונית ולעיתים גם עם הומור בריא.

את תום יער הכרנו יעלי ואני מ"שביל ישראל", בחורה ושחקנית מוצלחת ביותר. שחקנית נהדרת ושנונה וכיף לראות אותה על המסך.

הוזמנתי להשקה של "תום יער עושה בגרות", "נקרעתי" מצחוקים. אהבתי מאוד, בוטה, חריף, מצחיק ומעיף. תום יער עושה את זה שוב, בועטת ומצליחה בגדול.

תוכלו/נה לקרוא כאן בהמשך על היוצרים ובכלל כל הסיפור של סדרת הדוקו ריאליטי ולשזוף עיניכן/ם בתמונות המצורפות גם הן.

תום יער הולכת ומשתבחת וכמוה כמעיין המתגבר של ההומור והמשחק הנהדר. השילוב של תום יער עם פרץ האנרגיות והיוצרים והעושים את המלאכה ב yes הוא קומבינציה מושלמת.
ממליצה לראות ולהנות.


אתמול בערב התקיימה בגלרית מאירהוף בת"א, הפרמיירה לסדרת הדוקו-ריאליטי החדשה של yes ו-STINGTV, 'תום יער עושה בגרות'.

כמי ששנות התיכון שלה לא היו קלות ואחרי שהיטלטלה בין בתים ובין מסגרות, תום חולמת לסיים תיכון ובמהלך הסדרה היא נאלצת לעבור שוב את המסלול שעובר כל תלמיד:

להצטרף לשיעורים, וכמובן להתכונן (בעזרתם של מורים הזויים ואקסצנטריים) לבגרויות בתנ"ך, לשון ומתמטיקה ובסופו של דבר גם להיבחן – ולהצליח.

באו לפרגן החברים מארץ נהדרת עלמה זק, שני כהן, רועי בר-נתן, ליאת הר-לב, הכותב הראשי של ארץ נהדרת, דוד ליפשיץ, שהיה צמוד צמוד לזוגתו, שדרנית הספורט טליה סלנט, וגם השחקנית שירה נאות, כוכבת תאג"ד,

השחקנית והשדרנית אביה מלכה, ומפיקי הסדרה, לי ירדני (בתה של טמירה ירדני) ובעלה אבירם בוכריס. את תום ליוו בעלה ירון סיון, ואבא שלה, יואב יער, כשגם המסעדן רפי אדר הגיע לאירוע- הפעם לפרגן לבנו דניאל אדר שביים את הסדרה.

אי אפשר היה לפספס באירוע את השמלה של תום, שגנבה את ההצגה. לכולם סיפרה שעיצבה אותה חברתה הטובה, המעצבת המבטיחה שחר אבנט שגם הלבישה את ביונסה!