השמיים הם לא הגבול,הם רק ההתחלה

-60 קג

בדיוק בתאריך 14.8.19 חוגגת את המהפך של חיי!לידה מחדש. יום שבו האוכל הפסיק לנהל אותי.

אם הייתם שואלים אותי לפני שנתיים איפה אני רואה את עצמי אז בטוח התשובה הייתה פשוטה למדי. בטח עובדת באיזשהו מקום עבודה,משפחה,בית חיים רגילים למדי של מרבית הנשים בארץ ובעולם.

יזמית לקידום פרוייקטים.אני? מה זה בכלל ההגדרה הזאת? מה בדיוק את עושה? למה אין לך טייטל מובן כמו מנהלת שיווק, פרסום וכו'. ואז בעלי אמר לי משפט נכון את והטייטל שלך לא שייכים לעולם הישן,את שייכת לעולם החדש שבו יש מושגים כמו בלוגרים,מובילי דעת קהל,אושיית אינסטגראם ועוד. את יזמית, את יוצרת, את חושבת תמיד מחוץ לקופסה, את יש לך רעיונות מטורפים שאת מוציאה אותם לפועל,את גורמת לחלומות להפוך למציאות,החשיבה שלך לא אורדינרית,את לא כמו כולם. ואז זה היכה בי. האסימון נפל. אני יזמית לקידום פרוייקטים ויש לי הרבה כובעים שאני שמה על עצמי.

כרטיסים שלי

העסק שלי עוסק בקידום עסקים, אנשים , יצירת קשרים, בניית שיתופי פעולה מתאימים, הפקת אירועי קונספט לקידום עסק או אדם ועוד. הרבה שיווק, יחסי ציבור, קשרי לקוחות, פרסום, מכירה ועוד. הכרויות חדשות, פגישות, משא ומתן הכול ישנו. שרות ללקוח מא' עד ת'.

אני אדם שפועל מתוך רגש ואינטואיציה. כאשר אני מחליטה לקדם עסק אני צריכה להרגיש ולהתחבר לאדם שמנהל אותו עם כל הלב והנשמה. העסק מקבל בלעדיות ואני משקיע בו  200% ומעלה. הוא לא יוצא לי מהראש ואני תמיד חושבת מה עוד לעשות, איך עוד לקדם על מנת להוביל אותו לפסגה.

סופרמן אני

אני מאוד אוהבת אנשים וחברה, הפקות, אירועים, מסיבות. תמיד חיפשתי לשלב את זה ביחד. העסק שלי מאפשר לי לעשות זאת.

דוברות ויחסי ציבור, ראיונות ברדיו ובתוכניות טלוויזיה, להופיע בפני קהל- קל 🙂 רק תנו לי את הבמה והקסם יתחיל:)

תשתפו אותי בחלום שלכם ואני אהפוך אותו למציאות.

אז מה הוא החלום שלכם? ;0)

ilia