השליח עם המזרן הגיע? כל מה שעליכם לבדוק

בחורה עם מחשב נייד

המשאלה הגדולה שלכם הייתה לזכות בלילה טוב, ונדמה כי כעת אתם קרובים אל הלילה הזה יותר מתמיד! אחרי שראיתם לא מעט מזרונים, התלבטתם האם לרכוש מזרון רגיל או מזרנים אורטופדיים, הגיע הרגע הגדול שבו אתם שומעים נקישות על דלת הכניסה בבית ומאחוריה ממתין לכם השליח עם מזרן חדש לכם. מה עליכם לבדוק עם הגעתו?

 

האם המזרן הגיע עם נילון?

 

רכשתם מזרון אורטופדי חדש? מגיע לכם לקבל אותו כחדש. המזרנים החדשים מגיעים ארוזים בנילון, וזו הדרך שלכם לדעת כי המזרן שאתם מקבלים אליכם הביתה הוא אכן חדש. כמו כן, המון פעמים מגיעים אליכם עם המזרנים לטובת תקופת ניסיון, כך שאסור להוריד מהם את הנילון שכן קריעתו מחייבת אתכם ברכישתו. על כן, שימו לב כי המזרן שלכם מגיע עם נילון.

 

צורפה אל המשלוח תעודת אחריות?

 

לא משנה אילו מזרנים בחרתם לרכוש: כל המזרנים מגיעים עם תעודת אחריות. כיום, אתם נהנים מאחריות ארוכה מאד שיכולה להגיע גם לעד כ-10 שנים! השליח לא אמור לעזוב את דירתכם ללא מסירת תעודת האחריות. על מנת לשמור על התעודה, ההמלצה החמה ביותר היא לקבל אותה ולהניח אותה מתחת למיטה ועליה להניח את המזרן. כך, במקרה הצורך, תמיד תדעו היכן היא.

 

האם זה המזרן שרכשתם?

 

רכשתם מזרן אורטופדי? אל תשכחו לבדוק כי זה המזרן שקיבלתם אל ביתכם. החברות המקצועיות מובילות בשירות איכותי, אך לעתים בתום לב נעשות טעויות שונות. על כן, בידקו כי המזרן שהגיע אל ביתכם הוא אכן המזרן שרכשתם, שנבחר מתוך האזור של מזרונים אורטופדיים.