השכרת משרדים – למי זה מתאים ואיך בוחרים?

בחורה עם מחשב נייד

השכרת משרדים היא חלק משירות שניתן עבור קהל יעד במגזר הפרטי, המסחרי, העסקי והציבורי. בישראל יש מספר גבוה של בעלי עסקים קטנים ועצמאיים וכל אחד מהם זקוק לאפשרות של השכרת משרדים בתוך התראה קצרה. כמו כן, השכרת משרדים יכולה להתאים למי שרוצה לחסוך בהוצאות מבלי להתחייב עם חוזה ממושך.

משרדים להשכרה ברחובות - work-place

סוגים של משרדים להשכרה

כיום יש מגוון רחב של משרדים להשכרה ברחובות. חלק מהמשרדים מתאימים למי שצריך מקום לערוך בו פגישות עם שותפים, עובדים זמניים ולקוחות, בעוד אחרים מיועדים להשכרה קבועה ולטווח ארוך. בנוסף, יש להבחין בין משרדים שנמצאים בתוך בניינים לבין חללי עבודה משותפים. לשם השוואה, בנייני משרדים מיועדים בעיקר לחברות גדולות – בעוד חללי עבודה משותפים מאפשרים לחסוך בהוצאות עבור בעלי משרדים והם מתאימים גם לעצמאיים ובעלי עסקים קטנים.

משרדים להשכרה לחברות הייטק

בדיקת דרכי הגישה למשרד

את הבדיקה המקיפה של דרכי הגישה למשרד מבצעים מבעוד מועד. דרכי הגישה משפיעים במידה רבה על מספר הלקוחות הפוטנציאליים, על שביעות הרצון של העובדים וגם על המחיר שבעלי משרדים משלמים. בפועל, את בדיקת דרכי הגישה למשרד אפשר לבצע דרך אתרי האינטרנט ובאמצעות אפליקציות מפות מקוונות.

מפת_הגעה_-המנוף_2_רחובות_-_משרדים_להשכרה_-_work-place

בירור לגבי נוחות הגעה לעובדים ולקוחות

חשוב מאוד לברר לגבי נוחות הגעה לעובדים ולקוחות. העובדים יהיו מרוצים מהמיקום של המשרד אם הם יוכלו להגיע אליו בתחבורה ציבורית, בעוד עבור הלקוחות תהיה חשובה בעיקר החניה עבור הרכב הפרטי.

טווח עלויות חודשיות

המחיר של השכרת משרדים נקבע לפי גודל השטח והמיקום הגאוגרפי. טווח עלויות חודשיות יכול לנוע בין כמה עשרות שקלים לשעה ועד מאות שקלים, אך ניתן לחסוך בהוצאות אם בוחרים את המקום הנכון.

למה בחירה בעיר רחובות נכונה עבורכם?

חברת WORK-PLACE מרכזת את כל היתרונות של השכרת משרדים תחת קורת גג אחת. בחירה בעיר רחובות נכונה עבורכם כי דרכי הגישה נוחות, בגלל שהיא נמצאת במרכז ובגלל שהעובדים ישמחו לעבוד בה. מכל הסיבות האלה שווה גם לשכור משרדים דרך חברת WORK-PLACE ולהצטרף לשורה ארוכה של לקוחות מרוצים.

המאמר באדיבות – israelwork-place חללי עבודה