השכרת מכונת פוליש

בחורה עם מחשב נייד

מדריך – השכרת מכונת פוליש

כמדברים על ענפי הניקוי והשטיפה, אחזקות מבנים וניקוי ופוליש מדברים על הרבה אופציות של ניקוי למשרדים, חנויות,  בית או רחבה גדולה. השכרת מכונת פוליש יעילה ונוחה לכל אחד ופותרת ברוב המקרים את בעיית הניקוי של הרצפה אשר לרוב היא באה לידי ביטוי בצורך להברקת הרצפה אחת תקופה. ניקוי עם מכונת פוליש דומה לשפשוף/קרצוף רצפה בעזרת סקווטש ולכן, לא כל אדם או איש מקצוע יכול לטפל בניקוי והרחקת לכלוךף המנקה לא יכול לקחת על עצמו מרחבים גדולים ולבצע ניקוי ברזולוציה קטנה. לצורך ביצוע העבודה הזו דרושה מכונת פוליש מקצועית, אם אין תקציב לאחר כזו אז שוכרים מחברה שמשכירה מכונת פוליש  ומיועדת לניקוי מקצועי של רצפות , חשוב לבקש עזרה מהחברה אשר תשכיר לכם מכונת פוליש, זהו פרמטר חשוב לא פחות ממחיר, יש לקבל מהחברה טיפים להצלחת הניקוי או לפחות הסרת הלכלוך אליו מלכתחילה רציתם להגיע.

 באתר תוכלו לראות מכונות פוליש נוספות

יכולת העבודה של מכונת פוליש להשכרה

השכרת מכונת פוליש – כמו כל מכונה או רכב (לדוגמא), אנו מתייחסים להשכרת המכונה מספר דברים, כגון וותק המכונה, מצבה הפיסי, האם היא תקולה או במצב תקין לחלוטין, האם יש צורך בתחזוק או לא, האם ניתן יהיה להעביר אותה ממקום למקום (יש מכונות גדולות שמצריכות דרכים יצירתיות לשינוע) ודברים נוספים כמו האים דרוש לעבודה עם המכונה אביזרים נלווים כמו סקווש, מחזיק סקווש או חומרי ניקוי

יתרונות בבחירת מכונת פוליש להשכרה

אם כבר החלטתם לבצע השכרת מכונת פוליש יש לשים לב לפרטים הבאים,

  • מה עלות השכרת מכונת פוליש לעומת רכישה?
  • כמה חלקים מגיעים עם מכונת הפוליש?
  • האם השכרת מכונת פוליש כוללת את האדם שיפעיל?
  • האם העלות כוללת חומרי ניקוי?
  • האם העלות כוללת אביזרים נלווים ואלו?
  • אם המכונה נשברה מה הנזק הכספי שלכם?
  • אם האדם שיפעיל מטעם החברה המבצעת את ניקוי הפוליש ביצע רשלנות ושבר רהיט בביתכם מה ההשלכות של כך?

 

רוב ההשכרות שנעשות הן של מכונה פשוטה מאוד המכילה מברשת מסתובבת או מחזיק סקווש וסקווש אשר מספיק לכ 50 מטר רבוע וזה אמור לבצע את העבודה, ניתן יהיה להשיג מכל חברה שמחזיקה מעצמה מכונת פוליש להשכרה או למכירה (כן, גם יד שניה), שימו לב, מכונת הפוליש לא תיתן מענה לאזורי הפנאלים והפינות בבית, על כן יש להזמין במיוחד מקל מטאטא + ס'ווש לפינות הבית, ניתן עם זה לבצע התמקדות של ניקוי  על אריחי קרמיקה בעסק או בית.

המלצה שלנו: בצעו סקר שוק, שמעו מחירים, תפנו לחברה להשכרת מכונת פוליש, תפנו לרכישה, או אפילו לחברת ניקיון ובסופו של דבר הקשיבו לאינטואיציה שלכם ותרכשו את השירות/המוצר הטוב ביותר עבורכם.

שיהיה ניקוי מהנה

אלרז מכונות ניקוי מתקדמות בע"מ