השכרת מכונת פוליש- לא מה שחשבתם

פוליש נחשב לאחת הדרכים הטובות ביותר להעניק טיפול משמעותי למרצפות בבית שלכם. בדומה לניתוח מתיחת פנים, גם ניקיון באמצעות מכונת פוליש מחזירה את הברק למרצפות. במידה וברצונכם לרענן את מראה הבית ולהעניק לו מראה זוהר, הרי באמצעות השכרת המכונה ניתן לעשות זאת בעצמכם.

 לא סתם קרצוף רצפות

פוליש אינו רק קרצוף רצפות אלא שיטת ניקיון אשר באמצעותה ניתן לקבל מרצפות מבריקות. באמצעות החדרת חומרי ניקוי לרצפה ניתן להסיר את הלכלוך ואת השריטות השונות. לאחר ליטוש והברקת האריחים ניתן למרוח מעטפת דקה של חומר המגן על המרצפות מפני שחיקה ושריטות.

 בעת בחירת המכונה – הקפידו על מכונה מתאימה

ישנם מספר סוגי פוליש החל מפוליש וקס, אקרילי ופוליש קריסטל. פוליש וקס למשל נחשב לפוליש בעל שם מוכר בשוק ומתאים למרבית המשטחים והאריחים, למעט גרניט ופורצלן. ייחודו בא לידי ביטוי ביצירת שכבת הגנה המעניקה ברק וגם שומרת על מראה הרצפה. פוליש אקרילי כולל שכבת הגנה אשר נשארת לאורך זמן רב ואילו פוליש קריסטל נחשב ליוקרתי ביותר ומסייע במילוי חורים וסדקים  מותיר את הרצפה נקייה ומתאים לכל סוגי השיש. בעת בחירת המכונה יש חשיבות לדעת להבדיל בין סוגי המכונות ולהתאים את המכונה לצרכים שלכם.

 בשל החסכון הרב

ההחלטה לשכור מכונת פוליש טמונה בחיסכון רב. בשל העובדה כי שירותי ניקיון נחשבים יקרים למדי רבים מעדיפים לשכור מכונה. דמי השכירות אינם יקרים וכך ניתן להימנע מרכישת מכונה אשר נועדה לשימוש חד פעמי.

 בשל הנוחות

אם אינכם מעוניינים כי אנשים זרים יכנסו אליכם הביתה, הרי מדובר בפתרון מושלם למדי. ניתן לשכור את המכונה למשך 24 שעות ביממה ולעשות בה שימוש. בעת ההשכרה מקבלים מוצרים נלווים אשר נחוצים לצורך הפעלתה כגון סקווטש וחומרי ניקוי.

 טרם השכרת המכונה, בצעו סקר מקיף

טרם השכרת  המכונה עליכם לבצע סקר מקיף ולבחון את היצע החברות השונות המציעות השכרת מכונה. בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט חברות אשר מציעות להשכיר מכונה ולכן קיימת חשיבות רבה לבצע סקר מקיף אשר יכלול התייעצות עם מומחים בתחום וכן שיחה עם נציגי שירות. במהלך השיחה עם נציגי השירות אל תהססו להגיע עם ידע מוקדם ככל הניתן על מנת שתהיה לכם האפשרות לדעת מול מה אתם עומדים והאם כדאי להשכיר את המכונה מהחברה הנ"ל או שמא לחכות להצעה טובה יותר. כך או אחרת, אין מדובר בפעולה אשר יש לבצעה במהירות אלא תוך הפעלת שיקול דעת במטרה לבחור את המכונה הטובה והאיכותית ביותר אשר באמצעותה יהיה ניתן לקבל מראה יפה.

 לסיכומו של דבר

 על מנת לחדש את מראה המרצפות בבית ניתן להשכיר מכונה  ובכך לחסוך כסף רב בהזמנת שירותי ניקיון וליהנות ממראה יפה לאורך תקופה ארוכה.