השינוי שעשיתי בצורת אכילה ושמירה על פעילות~

בחורה עם מחשב נייד

לפני 8 חודשים  בדיוק, אוגוסט 15 2009 (אני זוכרת את התאריך כי למחרת חזרת לארה"ב) אמרה לי חברה נפלאה ,עופרה בר אור "נאוה את חושבת שאני נראית כך בלי לעבוד"? והמשיכה " יאללה תתחילי לשמור ולהתעמל ואני אעזור לך" כמה כיף שהיה איכפת לה! ואכן הכנסתי את עצמי למוטיבציה ,פגשתי  על דפיי הפייסבוק בחורה שפתחה דף ל15 קג שהיא מתעתדת לרדת, שמה הוא ליפז מושקט, פניתי אליה והגענו למצב שהיא מדברת איתי יום יום בסקייפי איזו המצאה אדירה! ומלווה אותי בדרך החדשה .אני מסכמת את השינוי כבלתי נגמר, ממשיכה, נופלת ,קמה וממשיכה הלאה והעיקר לא להוריד את העין מהמטרה שהיא  כמו שאני רואה זה "בריאות וחתייכות" את לא רוצה להראות "דודה" ואכן נראיתי דודה עם 215 פרואנד משהו כמו 97 קג ועכשיו אני    184רזה ממש  אני לא,  אבל לפחות אני מרגישה טוב יותר, זזה ,מתעמלת ,שומרת על דיאטת שומרי משקל (נקודות) ונהנית לקנות גינס מספר 12!

 מלבד ליפז החמודה  שהיא בפייסבוק lipaz mooskat   שפה גם המקום להודות לה ,על הלווי  שאומנם היה בתשלום  אבל קבלתי תוספת שלא קונים שהיא אכפתיות אמיתית, כי ההצלחה שלי היא ההצלחה של ליפז! וחוץ ממנה קבלתי ממש דחיפה  מבחורה ביואטוב  שאני מנסה לעלות פה ,שליוותה את דרך הירידה שלה במשקל בבלוג יומי מתועד בוידיאו שבועי ממש מחזקת ומאדגרת!

[youtube love to

 watch her!]

בקיצור "באם זה יהיה זה בגללי" ואכן אמשיך ואשתף  פה ועל גבי הפייסבוק בקבוצת תומכים שליפז פתחה עבורי שממש עזרה לי ואני משתדלת לשמר!

יום טוב ישראל אצלי 6 בבוקר~

נאוה רייץ
Tel Aviv born , living in the USA since 1982 a mother of two boys Ariel 23 and Jordan 21, will live partly in new york city , Amsterdam and mainly Tel Aviv .after a brain surgery in 2012, early retirement from my line of work as a baby bedding designer at www.navasdesigns.com ,attached to dutch guy Albert ~ ~ love my new life in Hebrew and English~