השד יודע/גלעד דיאמנט

השד יודע/גלעד דיאמנט

The Devil Knows/Gilad Diamant

עריכה: דלית סוטר.

הוצאה: גלים – הוצאת ספרים אחרת, 2016

327 עמ', לא כולל תודות.

הכל מתחיל בקללה, האם כשמקללים אתכם אתם פונים למישהו שיסיר את הקללה?

במקרה של תומר, לאחותו נעמה, יש חברה בשם נרקיס שיש לה טקסים שיכולים להסיר את הקללה שיש לו ולבנו. כנראה שגרושתו, טלי, היא זאת שקיללה אותו.

תומר, גרוש ואב ליואבי, עובד במשרה תובענית, בהייטק.

כאשר אחותו נעמה מכירה לו את נרקיס, שהיא בעצם דוגמנית, היא מכירה לו עולם אחר, עולם שקשור בטקסים, הסרת קללות, סיאנס, דברים מוזרים שהוא מחפש לזה הסבר.

תומר הוא ספקן, כמו ברק.

ברק, בת זוגו יהלי, היא פסיכולוגית במקצועה. ברק הוא ספקן מומחה, יש לו הרצאות בנושא, אפילו הוציא ספר שקשור, וניהל תוכנית בטלויזיה שניתן לעבוד על אנשים בנושאי המיסטיקה.

תומר פוגש את ברק באחת ההרצאות שלו ומתחיל לספר לו את הסיפור של איך הכל התחיל עם נרקיס.

תומר חשב שזה בהתחלה עניין חד פעמי, הסרת קללה וזהו בטקס, אך זה לא חד פעמי, במיוחד עם נרקיס. מפגש אחד לא מספיק. עוד קללות, עניין רוחני עם שדים, מגלה גם אנשים מוזרים שהוא אף פעם לא שמע עליהם, ובנוסף לכל, הוא מתחיל להתאהב בנרקיס. האם היא מכשפה?

שני ספקנים ואישה אחת מכשפה, אז מה הקשר שלה לברק? אשאיר לכם לקרוא.

אני אוהבת ספרים בסגנון Supernatural, בסדרה הם נלחמים בשדים ומדברים בלטינית רק כדי להוציא את השד ועוד. הספר הזכיר לי את הסדרה, ומאוד נהניתי מהספר, הסוף אומנם השאיר אותי בהלם, אבל עם חיוך.

מומלץ בחום רב!!!

"שוב נשמע אותו צחוק מעורר אימה, זה פשוט בלתי אפשרי… נצנוצים מתחילים להופיע בשדה הראייה שלי, קר לי פתאום. אני מתחיל להיעלם." (עמ' 54).

השד יודע