הרצון למדבקה 42.2 ק"מ

הצורך לרוץ בער בי כל כך אבל הברך שלי לא חשבה כמוני

החלום לחזור לגיזרה, בעזרת סלונה והולמס פלייס זה קורה. אלבום פרטי

כל מה שרציתי זה מדבקה של 42.2 ק"מ.

לפני יותר מחמש שנים החלטתי להשקיע בעצמי נרשמתי לסדנה של שלושה ימים שנקראת הרגלים מנצחים של המנטור אלי שחף. הגעתי בלי לדעת מה אני רוצה ומה יכול לקרות ,תוך כדי המסע לקילוף השכבות הבנתי שאני רוצה שינוי. שינוי מחשבתי ,שינוי תודעתי ,שינוי במראה, הייתה שם מישהי שלא אהבה את מה שהיא רואה במראה, במשך שנתיים רזיתי 45 ק"ג, שינוי של תזונה – להפריד בין מה הגוף שלי צריך ומה "מגיע לי כי היה יום קשה".

התחלתי להתאמן והשאיפה היתה לרוץ 5 קילומטר רצוף. כעבור חודשיים רציתי להתקדם ל-10 קילומטר, השתתפתי במירוץ הלילה ובמירוץ טבריה, שם הבנתי שלרוץ מהר זה לא אני אבל תהיתי מה קצה גבול היכולת שלי והחלטתי לבדוק. רצתי 21 קילומטר במירוץ חיפה פעמיים ואז בער בעורקי שוב הקצה -מה עכשיו?

תוכנית אימונים למרתון – קדימה לתת בראש. תזונה יש, אימוני נפח יש, אימוני כוח יש. אבל הברך שלי לא חשבה כמוני, התחילה שחיקה שבה אני לא מקשיבה לגוף שלי, כל ריצה ארוכה אני מחכה לאדוויל בקילומטר העשירי.

החלום לחזור לגיזרה, בעזרת סלונה והולמס פלייס זה קורה. אלבום פרטי
החלום לחזור לגיזרה, בעזרת סלונה והולמס פלייס זה קורה. אלבום פרטי

המירוצים מתקיימים בדרך כלל בשישי אני רציתי בשבת  אז יצרתי את "מרתון בניסטי". החבר'ה הטובים והמאמנת ליוו אותי במשך 5 וחצי שעות של ריצה, וכל מה שאני חיכיתי לו זה? המדבקה של 42.2 ק"מ. מדבקה יש ומה עכשיו?

מתחילים אימונים לאולטרא מרתון והברך מתחילה להתעקש, 2 מומחים שדעתם זהה ניתוח ועכשיו. נכנסתי לניתוח והאורטופד אומר במקרה הטוב נוציא את החלקיק המשוחרר ונסדר את הקרע, במקרה הגרוע לא נשאר סחוס ואז נצטרך לקדוח בעצם ולהשאיר את המקום בלי עומס כדי שיווצרו תאי אב. יוצאת מהניתוח וכמו מחכה לשמוע אם זה בן או בת הוא אומר: לצערי הניתוח הצליח אבל אין זכר לסחוס. חודש על קביים יחד עם ניהול עסק ומגורים בקומה השלישית, כיף גדול. שנה פיזיותרפיה וחוסר תזוזה עם המון מגיע לי, ואופס המשקל מטפס.

התקבלתי השבוע לפרוייקט משותף של סלונה והולמס פלייס והיום התחלתי תקופה של 3 חודשים עם מאמנת אישית ותזונאית. להסתכל על הצד השלילי עליתי 20 ק"ג בשנה הזאת להסתכל על החיובי, שוב התחלתי להתאמן.

רוצה להצטרף לכושר מוזמנת לדבר איתי.

אחלו לי בהצלחה.

תודה לסלונה והולמס שלקחו אותי כפרויקט