הרפואה הקונוונציונאלית

בחורה עם מחשב נייד

הרפואה הקונוונציונאלית" היא לא הסיסטם. היא אוסף של המון אנשים. כלמני. יותר נעימים, פחות נעימים, יותר חכמים ופחות. כמו בכל מקום. הרפואה היא אנשים.

הטיפול הרפואי הוא טבעי לגמרי כי הוא נעשה על ילדי אנשים ועל ידי חומרים שבני אדם ייצרו כדי לעזור ולא על ידי חייזרים

(מה זה טבעי בכלל? כל החיים שלנו לא טבעיים בכלל בכל מקרה ואני בטוח לא הייתי עוברת את גיל שנה במערכת של לפני 80 שנה).

מה בעצם הבעיה?

הבעיה היא כשעושים הכללה.

כשאנשים חושבים שיש רק דרך אחת. אז מתחילה בעיה. אז זה הופך לסיסטם. ליצור חסר פנים. וזה מאד עצוב לי לא משנה מאיזה כיוון זה מגיע.

אני מגיעה מהרפואה ה"אלטרנטיבית" אבל לא הגעתי לשם כי חיפשתי אלטרנטיבה למשהו, לא. הגעתי לשם כי חיפשתי דרך מטיבה ביותר לעזור לאנשים. את הדרך המטיבה ביותר עבורי לעזור לאנשים שהדרך שלי תתאים להם.

כל ריפוי הוא ריפוי.

אין משהו יותר או פחות טוב.

אני יודעת לעשות תטא הילינג ועזרתי ככה להמון אנשים וגם לעצמי ואמשיך לעזור. ומישהו אחר למד רפואה והציל לי לא מזמן את החיים.

תזהרו בבשקה מהכללות, מאידיאולוגיה, מרעיונות. כל הדברים האלה מגבילים אותנו, מערפלים אותנו ומפריעים לנו להתקדם

כבר כתבתי על זה שלא קל לאגו של מטפלת בתטא הילינג ללכת לרפואה כדי לקבל טיפול בסרטן. אני חושבת ש 80% מהכאב שאני חוויתי היה סביב המקום הזה של ללכת על משהו שהאגו שלי לא רוצה. אבל אגו זה דבר מסוכן ואסור להקשיב לו.

האגו בנוי מרעיונות. וכמו שאמרתי רעיונות הם בעייתים. כי הם לא אומרים שום דבר ועדיין אנחנו תופסים אותם כהאמת המוחולטת.

יש לי המון המון "מזל":

גילו לי את הסרטן בזמן (בזכות האינטואיציה שלי ובזכות הקורונה שקיצרה תורים)

היה למשפחה שלי את הקשרים הדרושים כדי ללכת לרופאים הנכונים

הרופאים הכי טובים בתחום היו זמינים לי ודאגו לסדר לי במהרה את כל הבדיקות האפשריות ותוך שבועיים עשיתי בדיקות שלוקח חצי שנה לעשות

קיבלתי ניתוח בבית חולים נפלא ופרטי והכל דרך הכללית

הכל הסתדר משמיים!

עוד יום אחד ואולי הסרטן כבר היה מגיע לבלוטות הלימפה ומשם הסיפור הרבה יותר מסובך. אבל הוא לא הגיע לשם.

והכל הסתדר עבורי בצורה קוסמית וזריזה.

זה שזה היה ברפואה הרגילה זה לא אומר שזה לא היה ריפוי של הבריאה, של אהבה ללא תנאי, של כל שישנו, של הטבע. הבריאה פועלת בדרכים שונות ואנחנו לא יכלים לדעת מה נכון ומה לא. אני הרגשתי בכל רגע ורגע שהבריאה מובילה את התהליך של הריפוי שלי מהסרטן. ולפני שנכנסתי לניתוח הרגשתי את הנוכחות העוצמתית של כל שישנו.

היום הלכתי למחלקה אונקולגות לבדוק את המקום שבו אני אעשה כימו. וכשפגשתי את האונקולוגית פשוט התרגשתי. היא אישה מדהימה שכל כך רוצה לעזור, היה לה אכפת מהשיער שלי (מה שהפתיע אותי), היא היתה כל כך רגישה ותומכת והרגשתי כמה שהיא כבן אדם רוצה לעזור לי. איזה מזל מטורף שנפלתי עליה. וכשעמדתי שם במחלקה וראיתי סביבי מלא אנשים עושים כימו לא פחדתי, הרגשתי התרגשות של ריפוי.