הרכב לא מניע >> שירותי גרירה וחילוץ

בחורה עם מחשב נייד

כמעט לכל אדם שמחזיק רכב קרתה סיטואציה בה הוא נכנס לרכב, הכניס את המפתח, הקיש את הקוד בקודן, סובב את המפתח ו…. הרכב לא הניע.

אין ספק שזו סיטואציה לא נעימה, ואם אתה לא מבין גדול בעולם הרכב, כנראה שאין לך הרבה מה לעשות. בטח תנסה לפתוח את המכסה מנוע ולהתבונן, תחפש עשן שיוצא מהרכב, או כל פעולה אחרת על מנת לנסות להצדיק את זה שהרכב לא מניע. לבסוף כנראה תבין שאין מנוס מלהתקשר לשירותי גרירה שיגיעו ויושיעו אותך.

השלב הבא לאחר שהרכב שלך לא מניע הוא להיכנס לגוגל ולחפש טלפונים של שירותי גרירה, לחייג למספר הראשון שמופיע ולהתחנן על נפשך שיבואו לחלץ אותך, בלי לבדוק מחירים לעומק, אמינות, וותק, מה כולל שירות הגרירה.

אז מה עלייך לבדוק לפני שאתה מזמין שירותי גרירה?

  • אמינות – רגע לפני שאתם בוחרים שירותי גרירה וודאו שהוא אמין, שיש עליו ביקורות טובות, ניסיון רב שנים.
  • מגוון שירותים – נסו להימנע ממעבר בין חברות ושירותים שונים במהלך הטיפול ברכב, ולכן מומלץ לפני שבוחרים שירותי גרירה לוודא אם יש להם שירותים נוספים שהם מציעים: שירותי גרירה וחילוץ, קניית רכבים ישנים, פירוק רכבים לברזל, תיקון רכבים וכדומה…
  • מחירים משתלמים – נסו לעשות השוואת מחירים ולבחור בשירותי גרירה עם מחירים הוגנים.
  • מקצועית – אין חכם כבעל ניסיון. הוותק והניסיון הם דברים חשובים מאוד, חברת חילוץ וגרירה בעלת ניסיון רב יותר נותנת שירות מקצועי יותר
  • שירות אדיב – לבסוף, לאחר שבחרתם את שירותי הגרירה עבור הרכב שלכם, בחנו את שירות הלקוחות שלהם, שאתם מקבלים מענה אדיב, סובלני ואכפתי. ואם זה אכן השירות שקיבלתם המליצו עליו כדי שאחרים יידעו זאת כשהם יהיו בסיטואציה הזו.