"הרברט סמואל סנטר" – מרכז אסתטי הוליסטי

הטרנד העולמי העכשווי הינו מרכזי רפואה אסתטית הוליסטים, במקום רופא מומחה ספציפי. הכל תחת קורת גג אחת. וכך נבנה גם המרכז החדש הזה, בו יקבלו הלקוחות מגוון רחב של טיפולים.

כאשר אתה מגיע למרכז הרפואי החדש "הרברט סמואל סנטר" שנפתח לאחרונה בטיילת של תל אביב, אתה מרגיש כאילו עשית קפיצה לחו"ל, נפעם מול היופי האיכותי והעיצובי של המקום, המביא לארץ בשורה חדשה של טיפול הוליסטי, המרכז את כל תחומי הרפואה האסתטית במקום אחד.

ליבי הרברט נוסף

במרכז זה בו הושקעו כ-20 מיליון ₪, נמצאים תחת קורת גג אחת כירורגיה פלסטית, רפואה אסתטית, אסתטיקת הפה, פלסטיקה גינקולוגית, ומכשירי לייזר חדשניים, עם שירות מקצועי וליווי אישי של רופאים מומחים בתחומם, בעלי שם עולמי.

אליסה קוסוי, יזמית בתחום הרפואה האסתטית ומנכ"ל הרברט סמואל סנטר, אמרה ביום פתיחת המרכז: "20 שנות ניסיון בתחום בארץ ובעולם, אפשרו לי לראות את השינוי שתעשיית הרפואה האסתטית עוברת בארץ, ועוררו אצלי תחושת שליחות, תחושה שמשהו בארץ חייב להשתנות ולהשתוות למדינות המובילות בעולם. לכן הקמתי, יחד עם שותפי שהינם רופאים מומחים מצרפת: ד"ר יגאל לזמי רופא שיניים ידוע בצרפת, וד"ר שארלס ביסמוט רופא מרדים בעל ניסיון רב, את המרכז הזה בו אפשר לקבל ייעוץ ואיבחון על כל מגוון הטיפולים, בהתאמה אינדיבידואלית, לפי סוג העור, מבנה הפנים ובעיקר בהתאם לאורך החיים ולאופי שלנו".

ליבי הרברט עם נוף

הטרנד העולמי העכשווי הינו מרכזי רפואה אסתטית הוליסטים, במקום רופא מומחה ספציפי. הכל תחת קורת גג אחת. וכך נבנה גם המרכז החדש הזה, בו יקבלו הלקוחות מגוון רחב של טיפולים:

כירורגיה פלסטית:

ניתוחי חזה, גוף ופנים כגון מתיחת פנים, מיני ליפט, ניתוח עפעפיים, השתלת שומן בפנים, ניתוח אף, הצמדת אוזניים, שאיבת שומן, מתיחת זרועות וירכיים, מתיחת בטן, הגדלת/הקטנת חזה ועוד.

רפואה אסתטית לפיסול הפנים, הזרקת בוטוקס וחומרים מתקדמים, הזרקת שומן בפנים, סקין בוסטר, טיפול ערפד PRP וחוטים.

ליבי הרברטאליסה קוסוי מנכ"לית המרכז

אסתטיקת הפה:

יישור שיניים עם INVISALIGN – טכניקה ליישור שיניים בלתי נראית, באמצעות הדמיה תלת ממדית.

הלבנת שיניים בטיפול אחד – באמצעות ג'ל מלבין על בסיס פרוקסיד, אותו השן סופגת ובכך הופכת לבהירה יותר.

ציפוי חרסינה – טיפול ציפויי שיניים מחרסינה מהמתקדם ביותר, המאפשר לשנות את צבע, צורת, גודל או אורך השיניים ובכך להסתיר פגמים, שברים או סדקים ולהקנות מראה שיניים לבנות, בלי לפגוע בשיניים האמיתיות.

שיקום הפה – נועד לשחזר את האסתטיקה, הנוחות והתפקודיות של הפה במקרים בהם השיניים פגומות או חסרות, וכן כדי לשפר את נראות הפה ובעיות נוספות.

פלסטיקה גינקולוגית – ניתוחים של קרום הבתולים, ניתוחים לתיקון הנרתיק, טיפולים בלייזר לשיקום רצפת האגן ועוד.

טכנולוגיות רפואיות מתקדמות:

טיפול במיצוק והידוק העור, פיגמנטציה, סימני מתיחה, בכלי דם, נימים, פילינג, הסרת קעקועים, טיפול בצלקות וצלקות אקנה, הסרת נגעים, הסרת שיער, באמצעות מכשור לייזר מהמתקדם והחדשני בעולם.

חדר הרצאות וסדנאות:

בעלי המרכז מייחסים חשיבות גבוהה לצורך להעלות את רמת המקצועיות של רפואה האסתטית בארץ, גם למומחים ולקהל הרחב, לכן מייסדי המרכז משקיעים הרבה מאוד בהרצאות וסדנאות, המביאות את החידושים מהעולם לישראל. ההרצאות תתקיימנה באולם מהודר שנבנה לשם כך במרכז

ליבי אולם הרצאות

על מקימי המרכז:

המרכז הוקם על ידי רופאים, יזמים ומומחים ציונים, מתוך מטרה לייצר בישראל מרכז רפואי ברמה בינלאומית, אשר יהווה מוקד רפואי מקומי ועולמי.

המרכז פועל בניהול מקצועי בסטנדרטים הגבוהים בעולם, בליווי רופאים בכירים מישראל ומחו"ל. מיקום המרכז, ברציף הרברט סמואל בתל אביב, עם נוף הים התיכון, הופך את המקום ליוקרתי וייחודי בישראל.

ד"ר יגאל לזמי הינו רופא שיניים בכיר שהתגורר בצרפת עד לפני כחמש שנים, ועשה עלייה מתוך רצון לגדל את ילדיו בישראל, ולפתח כאן את עסקיו. ד"ר לזמי הינו בעל מרפאת שיניים מהגדולות בפאריז, המוכרת ביותר בזכות השירות והמקצועיות לאורך 25 שנה.

ד"ר שארלס ביסמוט הינו רופא מרדים בכיר, המתגורר בפאריז ונותן את שירותיו לאחת המרפאות היוקרתיות ביותר לאסתטיקה "TROCADERO". ד"ר ביסמוט גם הוא עשה עלייה ארצה, מתוך רצון לגדל את ילדיו בישראל, ולפתח כאן את עסקיו.

התרומה של המרכז לקהילה:

כחלק מחזון מייסדי המרכז, המרכז יעניק טיפול ללא עלות עבור קהל המתגורר בארץ, שאין ביכולתו לשלם עבור טיפולים אלה.

לצורך כך, גויסו רופאים צרפתיים בכירים על ידי מייסדי המרכז, להגיע לארץ באופן קבוע ומתוזמן, על מנת להעניק את הטיפול המיטבי והמקצועי לקהל ייעודי זה.

ליבי הרברט 5בתמונה מימין לשמאל, הבעלים של "הרברט סמואל סנטר": ד"ר יגאל לזמי, אליסה קוסוי וד"ר שארלס ביסמוט

החיים על פי בלה
יועצת תקשורת, עיתונאית בנשמה, מחוברת בטבור לסצנה התל-אביבית, אוהבת את החיים הטובים, ומזמינה אתכם ליהנות יחד איתי.