הקרב על המקלחת

כששעת המקלחת מגיעה… מכירים אותה? לשילי יש מה להגיד, וכן – סיימנו עם המלחמות!

היום עומד להסתיים, הילדים אכלו וכל שנותר הוא להכנס למקלחת, פיפי ולישון.

אני לא יכולה לחשוב על כניסה למיטה ללא מקלחת… אבל שעת המקלחת של החבר'ה שלי היא מלחמה יום-יומית, בסופו של דבר זה נגמר בבכי (של מי? כל פעם של מישהו אחר, כולל שלי!)

למה הם לא מתנדבים ללכת להתקלח? רק זה חסר לי שאקבל הודעה מהמורים שהם מסריחים ושהאזנים שלהם מלוכלכות.. ומה זה בכלל אומר עלי?

שילי פרלמן הקרב על המקלחת הבית של שילי

עצרי!

מה קורה כאן בכלל?

כשאני נרגעת, אחרי שעה עם כוס קפה כשכולם כבר נוחרים להם בחדריהם – אני חושבת לעצמי על הפרדיגמה הזו של "צריך" – מי החליט מה צריך וכמה צריך? האם בשביל ה"צריך" הנשגב הזה אני מוכנה לסבול כל כך הרבה מלחמות? אולי, דווקא בגלל ש"צריך" כל הפעמונים מצלצלים וזה מה שמיצר את ה"אנטי"?

אצלנו ב"בית של שילי" מוותרים על ה"צריך", מביטים על הסיטואציה ומבינים את המציאות כי אי אפשר(!) לפתור בעיות ב"שלוף" מתוך "ספר חוקים" (כי "צריך" הוא חוק של מישהו אחר – מישהו זר!) .

קשה לעבור את זה לבד.

אני מזמינה אותך לבוא, לדבר על זה ולפגוש את הסיטואציות מנקודת המבט המיוחדת של הבית של שילי.

בואי נתבונן יחד, במפגש חד פעמי ואינטימי במיוחד-  "כשאימהות ומציאות נפגשות" המתקיים בתאריכים 28.2 ו- 14.3 בשעה 20:30 בשוהם.

מחכה לך, שילי

shailyshome
נעים מאוד - אני שילי פרלמן, נשואה ואם לארבעה ילדים, תושבת שוהם ובעלת המייזם "הבית של שילי". בבלוג אשתף בטיפים ורעיונות לחיזוק הקשר המשפחתי. מוזמנות לעקוב אחרי