הקסם לא פג הוא רק מתחיל – כדברא!

אפשר בהחלט להגיד שכושפנו ולא רק אנחנו, עונה ראשונה של סדרת הנוער כדברא עומדת להסתיים, איזה כיף שראינו את שני הפרקים האחרונים לפני כולם. אז מה קרה מאז השקת הסדרה ועל מה כל ההתרגשות, בפוסט שלפניכם.

רחל זהנפלד באירוע סיום עונה ראשונה שך כדברא

רחל הזנפלד בהשקת כדברא

אתמול הוזמנתי להקרנת שני פרקי הסיום של סדרת הילדים כדברא.  שני פרקים שבהחלט משאירים אותך במתח נוראי לקראת העונה השניה שנכתבת בימים אלו ע"י מיכל קופר קרן . הסדרה הזו של ערוץ ניקלודיאון ו-YES היא מופת של עשיית טלוויזיונית. החל מהרעיון שהפך לתסריט סוחף עם בימוי מצוין שיוצר עולם שלם ומאוד מקורי. עלמה בתי ואני התייצבנו ואם בהשקת הסדרה, באמת לא ידענו למה לצפות והופתענו מאוד לטובה, הפעם הגענו בתור מעריצות מושבעות ועדיין שני פרקי הסיום הצליחו להפתיע אותנו.

 רחל הזנפלד בכדברא סיום עונה ראשונה

אם להשקת הסדרה נזקקו השחקנים הצעירים והלא ידועים, לחיזוק מבני משפחה סלברטאים, הפעם היה ברור שהם מוכרים ואהובים ע"י הילדים, בזכות הדמות שלהם בכדברא.  קינקי, המגנא, כדברא בעלת כוחות חזקים במיוחד,  אוג, שחר, לילה, ליבי, צ'יקה וכל שאר הדמויות בסדרה נכנסו כבר מזמן ללבם של הילדים ולא בכדי.  בסדרה הזו הכוחות הטובים והחזקים שייכים לכדבראות,  כוחות הרוע הגבריים הם בידי הגרומלים. יש גם לביאים, שהם בצד של הכדבראות ויש אהבות, אכזבות וחברויות אמת. בקיצור, יש מה לראות עם הילדים ולהרגיש בנוח שהם רואים את הסדרה המאוד ישראלית הזו.

כדברא שחר

סדרה ישראלית שמראה שאפשר לעשות פה טלווזייה טובה, גם לילדים, אם רק מקדישים את האמצעים לכך. ואת שני הפרקים האחרונים של העונה הזו ממש לא כדאי שתפסידו כי הם מותחים בטירוף.  יום המאורות מתקרב היום היחיד בו גם הכדבראות זקוקות להגנה, האם הגרמולים ינצלו זאת להשתלט על העולם? האם לילה תצליח לשכנע את שחר לחזור אליה? האם ליבי תמצא בן זוג?

אני רוצה להודות ליחצ"נית ענבל גלעדי, שדאגה לעלמה ולי בלי לחץ ועם חיוך רחב, עם מקצוענית כזו אין פלא שאירועי ההשקה של YES הם כלכך מוצלחים. ושוב, קשה שלא להתרשם מהמקצועיות, קור הרוח והסבלנות האינסופית לילדים של ה-מ-נ-ח-ה טל מוסרי. איזה כיף שאפשר להגיד שגם לנו יש טלוויזיה טובה.

רחל הזנפלד בסיום כדברא עונה ראשונה