הקלפים מספרים את הסיפור, אבל אתם כותבים את הסוף

קריאה בטארוט. להאיר את האור בערפל

תמונה: vectorstock

בסיום כל מפגש אני שואלת "קיבלת מענה"? "מה לקחת מהפגישה שלנו"? את יודעת מה לעשות"? בסופו של דבר, הכל קשור לבהירות – להאיר אור בערפל הנפשי, כך שתוכלו לבחור בחירות נכונות למערכות היחסים שלכם, למשפחה שלכם, לכספכם, לעסק ולאיכות החיים שלכם.

טארוט לא קשור לחשיפת גורל שנקבע מראש (הוא לא באמת קיים) וזה לאו דווקא על סימנים קודרים או אבדון מתקרב. טארוט הוא כלי לקבלת החלטות בוטחות, תקשורת ברורה ופעולה בזמן מכריע. עם כל קריאה, נוכל לחקור את היתרונות והחסרונות של בחירות שונות שאנו עשויים לעשות וליצור את התוכנית הטובה ביותר לעתיד שנרצה.

תודה וקרדיט לאמנית אוסנת בלקינד שפס
תודה וקרדיט לאמנית אוסנת בלקינד שפס

"יצאתי מהפגישה איתך עם תובנות אמיתיות שממש אוכל ליישם כבר מהיום"

ענת ישבה מולי. אשה מרשימה בחליפה, משדרת בטחון ועוצמה. היא הגיע לשאול לגבי העסק שלה. עובדת מול אנשים לא פשוטים, רגילה להסתכל למציאות בעיניים מבלי למצמץ. התחלנו לפתוח בקלפים. היא שואלת, אני פורסת, הקלפים עונים – עבודה, שותפויות, דילמות מעניינות. עוברת כמעט שעה. הנושא שלשמו הגיע מוצה. אני מסתכלת עליה, מרגישה אותה ושואלת אם תרצה לשאול עוד משהו, על נושא אחר. כן, היא עונה, משהו קטן אם יש עוד זמן. "הבן שלי" היא אומרת עם לחלוחית בעיניים "אנחנו לא מסתדרים. לא משנה מה אומר לו, הוא יתקיף, יתגונן, יצעק. אני אמא שלו. אני רוצה רק בטובתו". אני מערבבת את הקלפים בכדי לחבר את האנרגיות שלה אליהם, מוסרת לה לחלק את החפיסה (ביד שמאל, היד של הלב), מוציאה 3 קלפים ומדברת אותם:

קלף 10 חרבות "הילד כואב, מתמודד עם דברים קשים" ענת מהנהנת "נכון, עוברים עליו ימים לא קלים". הקיסרית מפנה לו את הגב מצד אחד וקלף השיפוט מהצד השני – הוא צריך את החום והאהבה שלך, הוא מחפש את הצד האימהי המחבק והמגונן אבל במקום זה מקבל את האמא העו"ד, השיפוטית והביקורתית. תחשבי האם את מסירה את הגלימה של בית המשפט כשאת חוזרת הביתה ולובשת את "בגדי האמא" ?  יום למחרת ענת כותבת לי "הרגשתי שאת מבינה הרבה למרות שסיפרתי לך מעט. יצאתי מהפגישה איתך עם תובנות אמיתיות שממש אוכל ליישם כבר מהיום". אני מרגישה אנשים כמו שאחרים מרגישים את מזג האויר ולכן זה לא מפתיע שבסוף אנחנו מדברים על נושאים שהיו חבויים אצלם עמוק בפנים.

תמונה: אוסף פרטי
תמונה: אוסף פרטי

אני מתקשרת לשאול מה עם העבודה. הוא אומר "תעשי עליי גוגול"

אני מקבלת הודעה ממנו "שרית, אני חייב לבוא אלייך בהקדם, מחר" "בוא" אני עונה. בשמחה. הכרתי את אייל באחת החברות בהן עבדתי כמנהלת משאבי אנוש. גבר מקסים, נבון, שנון, מהסוג שכולם אוהבים. לא שאלתי יותר מידי שאלות בטלפון והייתי סקרנית לדעת מה הבהילות.

"מה קורה"? שאלתי אותי כשנפגשנו. אייל סיפר לי שהעניינים בעבודה לא מסתדרים. יש מתיחות בינו ובין הממונה עליו. ערבבתי-חלקתי-פרסתי-הוצאתי 3 קלפים. אייל נזעק "למה קלף המוות?!" ומה זה הקלפים האחרים? קלף המוות מדבר על סיום, על סוף. העבודה של אייל הסתיימה במקום הנוכחי. הקלף השני 7 מטבעות סיפר שהממונה של אייל לא מרוצה ולא יהיה מרוצה מפועלו לא משנה מה יעשה.  הקלף השלישי 5 חרבות המליץ לאייל להניח גם אם הוא צודק. המאבק רק יתיש אותו ועדיף להתקדם הלאה. אייל כמובן ידע את זה כי בהמשך סיפר שכבר התחיל לשלוח קורות חיים. הרגשתי צורך להוציא קלף נוסף.  אביר המטות חיזק את המלצת הפתיחה וביקש לתת לאייל בעיטה בישבן בכדי להאיץ אותו לצאת לדרך החדשה. אני מאמינה ששום דבר לא נגזר, שהכל זורם וכי לקלפים יש את הכוח לעורר פעולה אמיצה, אבל רק אם נכבד את התגובות הרגשיות והאינטואיטיביות שלנו על מה שהם באמת – אינטליגנציה שקטה ומנחה. כפי שראיתי בגוגל, אייל התקבל לעבודה חדשה, כזאת שמדברים עליה בחדשות.

תמונה: אוסף פרטי
תמונה: אוסף פרטי

כאשר שואלים אותי, "למה טארוט?" אני עונה שאני אוהבת לעזור לאנשים לקבל החלטות טובות יותר ולנהל חיים מאושרים יותר.

חפיסת הטארוט נמצאת איתי יותר מ 20 שנה. קראתי לחברים ולבני משפחה. נולדתי עם אינטואיציה חזקה וזיקה לעולם המיסטי. הקריירה שלי כמנהלת משאבי אנוש חיזקה את החיבור לאנשים, את יכולת הייעוץ והראייה הרחבה. הגיל והניסיון הביאו איתם חוכמת חיים טובה. כיום אני עוסקת בטארוט במשרה מלאה – ייעוץ פרטי, הרצאות וערבי מסרים לנשים. סגנון הייעוץ שלי שונה. אני גלויה, ישירה (אך לא בוטה. חשוב לי לאמר את הדברים בצורה בונה ועדינה עד כמה שאפשר) ובעיקר פרקטית. המטרה שלי שהלקוחות יסתכלו למציאות בעיניים, יבינו מה קורה וייצאו עם תובנות חדשות, נקודות למחשבה ובעיקר דרך פעולה נכונה. אני מבטיחה לספק את המסרים האינטואיטיביים הברורים ביותר שלי, את ניסיון החיים שלי, האהבה, החכמה והרבה כבוד לכל אחד ולמסע שלו.

תמונה9

 מוזמנים לקרוא עוד בעמוד הפייסבוק שלי

https://www.facebook.com/saritkenantarot/?modal=admin_todo_tour

שרית קינן

מתקשרת ויועצת בטארוט

050-8800495