הקלה למטופל ולמטפל בעזרת מנוף תקרה סיעודי

בחורה עם מחשב נייד

 

בין אם אתם נעזרים בכסא גלגלים לטובת תנועה – ובין אם תאם דווקא מהצד המטפל, שבא לסייע לקרובים שלכם אשר נמצאים על כסא גלגלים, הפוסט הבא הוא במיוחד עבורכם! כידוע לכם, יכולת התנועה של אנשים עם כסא גלגלים היא מלכתחילה מוגבלת למדי. עולה לא פעם השאלה – מה אפשר לעשות כאשר צריך להעביר את האדם הנכה למקלחת או למיטה? כיצד אפשר לתרגל איתו הליכה נכונה? כיצד בעצם מאפשרים לו תנועה חופשית למדי בבית? התשובה היא פשוטה – מנופים סיעודיים לנכים בכלל, ומנוף תקרה סיעודי בפרט. אולם, כיצד המנופים הללו עובדים וכיצד הם תורמים לשני הצדדים?

מנופי תקרה

היכולת המופלאה של המנופים

  • תמיכה מלאה למטופל – נתחיל בכך, שמדובר על מנופים סיעודיים לנכים מיוחדים, אשר עליהם אפשר להושיב בזהירות את האדם ישירות מכסא הגלגלים. העובדה שאפשר גם להוריד את המושבים של המנופים הללו לגובה נמוך יחסית – וכך לא צריך להרים את המטופל לגובה רב – מקילה מאד גם על המטפל, ומונעת תקלות שונות – וגם המטופל יכול לחוש יותר טוב עם עצמו.

 

  • הנחה בכל מקום – מאחר שמדובר על מנופים סיעודיים לנכים שמותקנים מהתקרה, הרי שנהוג להתקין אותם ליד מקומות שהם בשימוש קבוע מצד המטופל. כך למשל, נוכל למצוא אותם לעתים קרובות ליד המיטה, והם מאפשרים מעבר מהמיטה לכסא הגלגלים, וההפך. לרוב, אנו גם נמצא אותם בסמוך למקלחת. לא פעם, בכדי לקלח אדם נכה או כדי שיוכל להתקלח בעצמו – הוא יושב על ערסל מיוחד שמחובר למנוף התקרה, וכך הוא יכול להתקלח בנוחות אם יש לו יכולת עצמאית, אום לו – זוהי תנוחה נוחה לנקות אותו.

 

  • חוסך לכם במקום – יש כמובן סוגים שונים של מנופים סיעודיים לנכים שאפשר להשתמש בהם בבית, אך היתרון הברור של מנופי התקרה, הוא שהם חוסכים במקום. במקום שהם יתפסו מקום על הרצפה, בבית שהוא לא בהכרח גודל – הרי שאתם עושים שימוש חכם בשטח התקרה שממילא לא מנוצל במצב רגיל.

הפתרון המושלם לכל הצדדים

על כן, לא משנה האם אתם האנשים בכסא, או שאתם מטפלים בנכים – דעו תמיד, שמנופי התקרה, הם עזר משמעותי מאד לשני הצדדים.

מתעניינים כיצד לבחור כסא גלגלים? לחצו כאן>>

atstatst1
אי טי שיקום בע"מ מספקת אביזרים לנכים מכל הסוגים, כסאות גלגלים, עמידונים, שיקומונים, כריות נגד פצעי לחץ, הליכונים, ועוד, לחברה ניסיון וותק של שנים רבות בתחום השיקום והתמיכה עם צוות עובדים מיומן ומנוסה כך שיכול להתאים לכל אחד ואחד מכם בדיוק מה שרציתם, לפרטים נוספים ולצפיה במוצרים שלנו כנסו לאתר