הקורונה ומשמעותה. מסר של מייקל לאב (מרץ 2020) שהועבר בתקשור מהפלאידות

שמחה לעזור להעביר את המסר הזה, שהגיע מהפלאידות על ידי המתקשר מייקל לאב. זהו מסר עוצמתי שנותן פרספקטיבה לתהליך שאנחנו חווים בימים אלה. המסר מעביר הרגעה ומסביר מדוע קורה מה שקורה.
הוא כולל הנחיות והמלצות איך לנהוג בתקופה זו, בעיקר: לחשוב חיובי, לישון טוב, ולהבין שאנחנו בעיצומה של השתדרגות שכמותה עוד לא היתה, וכדי שזה יקרה, חייב הכל לעצור מלכת, וזה מה שאכן קורה.

הקדמה של מיכל ביאל:
המסר הנ"ל הועבר על ידי המתקשר "מייקל לאב" והוא הגיע במקור מהמועצה הפליאדית.
ההיכרות שלי עם מייקל לאב חדשה, אבל את המסרים מהפליאדות יצא לי לפגוש לפני הרבה שנים, והם לא פחות ממדהימים.
למי שלא מכיר: "הפליאדות" היא  מערכת שמש רחוקה שמקיימת קשר עם הפלנטה שלנו. דיירי הפליאדות מפותחים מאיתנו מבחינות רבות והם חיוביים אלינו. יש להם סוג של הסכם איתנו, שהם צופים בנו ולומדים מאיתנו ובתמורה שולחים לנו מסרים חשובים לטובת התפתחותנו הגבוהה, הם כמו קרוב משפחה אכפתניק שמגן עלינו ומכוון אותנו.
מי שמתעניין בנושא יכול לקרוא מסרים שהועברו אלינו בטרילוגיית הספרים "מבשרי השחר" "אדמה" ו "משפחת האור" של המתקשרת האמריקאית ברברה מרסיניאק.
כמו-כן, קישור לדף הפייסבוק וערוץ היוטיוב של מייקל לאב תוכלו למצוא בסוף הפוסט.
המסר המקורי ארוך מאד ופה ושם יש חזרה על הדברים, כך שהוא קוצר מעט ונערך להיות מעט יותר קל להכלה מבחינת התכנים הרוחניים שבו.
מוזמנים להעביר הלאה. שיהיו ימים קלים…

************************************

מסרים מהפליאדות 15 למרץ 2020 כפי שהועברו על ידי המתקשר מייקל לאב:

יקרים, משהו נהדר קורה עכשו על כדור הארץ. זהו תהליך אדיר וחיובי של בנייה מחדש של כל מערכות פלנטה ארץ, וזה קורה ברגעים אלו ממש. הזמן הנהדר של האנושות אכן הגיע, כוחות האור הנדיבים מנצחים על כל השלבים ב"מבצע" גדול זה, כאשר כל המערכות הישנות מתעלות ומשתנות למימד החמישי לוורטקס האור.

עד דצמבר 2020 כל המערכות יוחלפו לגמרי במערכות D5 חדשות. שום דבר לא יהיה כפי שהיה עד עכשו, כאשר כל זרעי הכוכבים והאנשים (נסביר מהם בהמשך)  יתכוננו להכנס למימד החמישי. כבר החל איפוס פיננסי גלובלי אדיר, ועוד שינויים יחולו בעוד מערכות מטריקס בסיסיות נוספות. שינויים טובים נוספים יחולו בימים הקרובים ככל שהמבצע ימשך.

ניקוי פלניטרי:
הכוונה היא שגורמים עוינים שאין להם כוונה טובה לאנושות יזוזו הצידה בזה אחר זה, ויסולקו בימים והשבועות הקרובים. הרבה מכם שואלים: "האם כל מה שקורה עכשו הינו טוב או רע?" זה לא בהכרח אחד מהם, אלה שניהם ביחד. הכל תלוי בנקודת מבטכם התודעתית.

*אם אתם מסתכלים על זה מנקודת מבט של המימד השלישי 3D פחד/אשלייה, תראו מגיפה עולמית, בורסות שקורסות, ממשלות שמפעילות משטרים צבאיים, עולם במהומה, אי סדר ופאניקה, חוסר יציבות טוטאלי.

*מנקודת המבט של המימד הרביעי – 4D זה נראה לרוב טוב, וקצת לא טוב, והכל מרגיש כקונספירציה, מנקודת מבט זו אנו לא בטוחים בשום דבר.

*אך אלו מאיתנו שיכולים להסתכל על זה מנקודת מבט של 5D – הכל פתאם מתרחב למשהו מדהים, מקסים ומפואר.

ישנן שתי קבוצות עיקריות אך שונות של מינים המאכלסות (מיישבות) את כדור הארץ בו-זמנית: קבוצה אחת של ילידי כדור הארץ שהיו כאן מאז ומעולם. הקבוצה השניה היא של הוויות אור בעלות תדר גבוה, בתוך גוף אנושי, שנקרא להם "זרעי כוכבים", הם למעשה מהווים את רוב תושבי כדור הארץ כרגע.

יש המון נקודות מבט להסתכל על המצב הנוכחי בכדור-הארץ, ונקודות מבט אלה הן בטווחי המימד השלישי, הרביעי ועד לחמישי. ההתעלות הגדולה של המימדים בכדור הארץ כרגע גורמת להעוררות אדירה גם אצל בני האנוש, וגם אצל זרעי הכוכבים הרדומים שמוצבים פה. כל מי שנמצא בכדור הארץ מתעורר לתודעה ערה, ומתעלה למימד גבוה יותר.

במשך זמן רב מאד, האנושות היתה כלואה במטריקס המימד השלישי שנוצר עבורם, ואין להם מושג שהם בכלא מנטלי, ושיש מציאות אחרת לגמרי ממה שהם רואים מולם ביום יום. האנושות לא התקדמה הרבה מבחינה רוחנית מעבר למימד השלישי במשך 350,000 השנים האחרונות !!

מה שקורה עכשו הוא דבר חיובי אם מסתכלים עליו מנקודת מבט רחבה, פתוחה ולא חוששת. האור הגיע, אז קבלו זאת בברכה, לא הגעתם עד הלום כדי לא להשלים את המשימה.

כשכולנו מתעלים יש ניקוי של צ'קרת הלב והגרון, החמלה מתגברת ואנרגית 5D עולה לצ'קרת הכתר (crown/coronal chackra) ומגשימה תדר גבוה יותר של תודעה בין כל זרעי הכוכבים ובסופו של דבר לכל האנושות בכדור הארץ. למעשה, כולם בכדור הארץ יגיעו למצב של אחדות בפעם הראשונה מאז ההיסטוריה המודרנית.

וירוס הקורונה. האם זה מקרי שזוהי המילה שמתארת את צ'קרת הכתר?
וירוס הקורונה. האם זה מקרי שזוהי המילה שמתארת את צ'קרת הכתר?

במסגרת מצב החירום הבריאותי כולם לפתע הופכים להיות שווים אחד לשני, וכולם באותו מצב לראשונה, מתמודדים עם אותו "אוייב" משותף ולחמים על השרדות ביחד,  כולם באותו הצד. אזרחי כדור הארץ כולם מתאחדים יחד בשם הרוח החברתית הגלובלית ובשיתוף פעולה מלא. למעשה זוהי המשימה והיא מושגת בימים אלה בהצלחה.

סמכו על התכנית ועשו כל מה שצריך כדי לשמור על עצמכם:

היו שלווים * הקשיבו להוראות * היו אחראים יותר מתמיד * השארו בבית * ריחוק חברתי הינו צעד חכם כרגע למענכם ולמען הכלל * יש לכם את הצרכים הבסיסיים להם אתם זקוקים ואתם לא תסבלו * העולם מאיט את הקצב באופן משמעותי בימים האחרונים, ובראייה רחבה זהו דבר חיובי * התכנסו פנימה, היו עם עצמכם עכשו, אתם זקוקים לזמן זה, היקום נותן לכם זמן להכיר את עצמכם מחדש * נצלו את הזמן כזמן רוחני לראות את הדבר הגדול שקורה, לא רק בעולם, אלא גם בתוך עצמכם, קיבלתם זמן חופשי, מי לא רוצה וזקוק לזה? * היו עם אהוביכם, והיו במנוחה.

חשוב ממש: האטו את הקצב, זה יפחית את המתח והחרדות יותר מהכל.

הכינו מלאי של מוצרים בסיסיים אך אל תעשו את זה בפאניקה, חמדנות או בזבזנות, אין צורך לאגור.

הכינו מלאי של חמלה, כשאתם בבית, השארו מאוזנים וצאו מעט מהקופסא. אם מתאפשר, שתלו גינת ירקות או פירות ולמדו להיות מגדלים חובבנים.

הפתחו להכיר את שכניכם, אתם באותה סירה, היכרות עם שכנים היא תחילתה של קהילתיות, מאד עוזר כשאפשר להשען אחד על השני,לשתף ולעזור אחד לשני זו תחילתה של חברה חדשה בכדור הארץ.

אנשי הפלאידות יודעים מזה זמן מה שכאשר מתרחש אירוע מאתגר בכדור הארץ בו אין מהומות או מרד, הקהילה מתאגדת יחד, ועובדת יחד מתוך הכרח, כאשר הם משלבים ידע ושיתוף אחד עם השני בקהילות קטנות וחדשות.

לימדו לעבוד מהבית !!! עם קצת יצירתיות ועם כל האמצעים הטכנולוגיים החופשיים שקיימים כיום, אפשר לבסס עסק חדש מהבית אונליין. מצאו לעשות משהו שאתם אוהבים, שאתם מרגישים שהוא מתוך נשמתכם, והתחילו ליישם אותו. אין דבר יותר משביע רצון מלעזור לאחרים ובו בעת ליצור עבור עצמכם שפע. זה בסדר גמור להיות מתוגמל עבור היכולות הרוחניות שלכם, אז למה לא ליצור הכנסה ממשהו שאתם אוהבים? התחילו להיות הבוסים של עצמכם, זהו צעד אדיר לקראת עצמאות אישית.

תרגלו עצמאות אישית בכל תחום אחר בחייכם, קחו אחריות על עצמכם ללא תלות בשום אדם אחר.  היו הגרסה הכי גבוהה ואדירה של עצכם שאתם יכולים להיות והתחילו לחיות מתוך לבכם באופן מוחלט !!!

כרגע, כוחות האור שולטים על המשבר הגלובלי למען הכלל, אך זה זמני, אין זו השתלטות כוחנית.

כל ההגבלים הבריאותים והבטחוניים ייעלמו בקרוב כאשר הדרך תהיה פנויה.

השארו מכובדים בכל דרכיכם, זהו צעד מפתח לריבונות אישית.

העושר האמיתי של היקום הזה מתבטא בשפע, חופשיות וריבונות עצמית. למעשה המשימה של הפרוייקט הזה היא ריבונות עצמית לכל הוויות האור שמוצבות בכדור הארץ.

ריבונות עצמית היא למעשה להבין מי אתה באמת, ולהתחיל להיות כזה. זה אומר שכל אחד  מכם הוא לא פחות ממה שאתם קוראים לו – אלוהים.

כאשר אתם תתחילו להיות כאלה, לא תצטרכו לסמוך על אף אחד אחר מלבדכם. זוהי הקפיצה האבולוציונית האדירה ביותר שהאנושות אי פעם הכירה.

זמן יצירה:
דעו שאתם יוצרים את מציאות חייכם, והתחילו להיות היוצרים האדירים. אתם יכולים להגשים משהו על ידי השקעת אנרגיה ופוקוס על זה, ואתם יכולים באותה צורה לבטל משהו על ידי כך שתשקיעו את הפוקוס שלכם על משהו אחר.

לכן, הורידו את הפוקוס שלכם ממשהו שאינכם רוצים שיקרה במימד הפיזי.

אתם יכולים לגרום לעצמכם לחלות או להרגיש חולים ובאותה מידה אתם יכולים לרפא את עצמכם ולהשאר בריאים. צרו את זה כפי שאתם רוצים.

מערכת חיסונית:
בנו מערכת חיסונית חזקה. ויטמין C הוא הדרך הכי טובה לעשות את, שינה היא הדרך השנייה הטובה ביותר לבנות מערכת חיסונית חזקה.

תזונה: אכלו רק מאכלים טבעיים המבוססים על הצומח, ושלו הרבה מים. מחלות וחולי לא יכולים לחדור לחף אלקלי (Alcaline body – גוף בסיסי). המנעו מהרבה סוכרים ושמנים, אכלו בעיקר פירות וירקות.

תזונה תודעתית: היו מיודעים, אבל הקפידו לא להציף עצמכם במחשבות שליליות. זכרו שאתם יוצרים את מציאות חייכם על פי מה שאתם מתמקדים בו. פחד הינו התדר הכי נמוך ביקום, והינו האויב הגרוע ביותר של המערכות החיסוניות.

כשאתם בבית ויש לכם זמן, נצלו אותו לעשות מדיטציה. המדיטציה מפחיתה חרדות ומתח ומחזקת את המערכת החיסונית בצורה מהירה. השתמשו בקריסטלים כדי להשיג תדרים גבוהים, עדיפות לקריסטלים שמותאמים לתדר D5.

הגיע הזמן שהאנושות תתבע את מקומה אזרחים קוסמיים יקרים, דעו שאתם כאן בתפקיד אקטיבי  בתהליך אבולציוני זה, ואתם כאן כדי לחזות בכל זה.

תודה לכם על הקרבתכם להיות כאן בזמן זה, אנו מצדיעים לכם ונותנים לכם כבוד גדול.

מייקל והפליאדות

** מועצת החוכמה הפליאדית**

*לתקשור המלא, יש להכנס לפרופיל של מייקל לאב:
https://www.facebook.com/MICAHLIGHTANGEL

קשור לערוץ היוטיוב של מייקל לאב:
https://www.youtube.com/channel/UCf4C_oDA56ZBYIl0AUdMwlA

Michael Love
תרגום לעברית: אסתי ברונטמן.