הקוסמטיקה הפרא-רפואית של יפית אלימלך

יפית אלימלך היא מודל לחיקוי, בדרך להגשמת חלום מקצועי. היא עוסקת מעל 20 שנה בטיפול ובחקר העור, והינה כיום בעלת חברת קוסמטיקה, ויבואנית מכשירים מתקדמים לטיפולי אסתטיקה מתקדמים וחכמים, אבל את דרכה התחילה כקוסמטיקאית.

יפית אלימלך היא אחת מודל לחיקוי, בדרך להגשמת חלום מקצועי. היא עוסקת מעל 20 שנה בטיפול ובחקר העור, והינה כיום בעלת חברת קוסמטיקה, ויבואנית מכשירים מתקדמים לטיפולי אסתטיקה מתקדמים וחכמים, אבל את דרכה התחילה כקוסמטיקאית.

אומרת יפית: "בשלב מסוים הרגשתי שיש פגם אחד שחוזר בכל החברות, גם הטובות והידועות שבהן: אף אחת מהן לא מתאימה את מוצריה לעור הישראלי ולמזג האוויר המטורף שלנו".

יפית 10

יפית אלימלך

ואז התגבשה בליבה ההחלטה להרים את הכפפה, ולייצר בעצמה מוצרים שיתאימו בצורה מדויקת לעור הפנים לאקלים הישראלי.

יפית 2

לשם כך יפית עברה השתלמויות אצל מובילי תחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית, ובשיתוף עם שני מדענים ממכון ויצמן, תוך עבודה ממושכת במעבדות בישראל, שוויץ וגרמניה, היא פיתחה סדרות מוצרים ממוקדות לטיפול בבעיות עור שכיחות:

– טיפול באקנה לסוגיו, תוך שימוש במגוון תכשירים פעילים, לטיפול בכל מרכיבי המחלה בבני נוער ומבוגרים.

– טיפול במרקם העור: מגוון תכשירים לחידוש העור המבוססים על חומצות הידרוקסיות ורטינואין.

– טיפול אולטימטיבי בכתמי עור, על ידי מגוון תכשירים לטיפול ביתי וטיפולי מכון. הטיפול בהבהרת כתמים נעשה במינימום גירוי ולכן ההצלחה מהירה.

– טיפול אנטי-אייג'ינג המקבל מענה חדשני במיוחד ע"י סדרת תכשירים בהתאמה למטופל/ת.

– ערכת תכשירים לטיפולי מכון, עם מגוון פרוטוקולים לטיפולים.

יפית 15

עד היום פיתחה יפית עשרות מוצרים, שכולם נוסו על בני אדם בלבד, והם מוגדרים כפרא-רפואיים ייחודיים, ובהם נוסחת Pro – difussion המאפשרת ספיגה מוגברת של המוצרים בשכבות העור העמוקות. את המוצרים ניתן למצוא אצל קוסמטיקאיות שעברו הכשרה מיוחדת, באחד מהקורסים המקצועיים שיפית אלימלך מעבירה.

חלום נוסף של יפית שאותו היא הגשימה, הוא הכשרת קוסמטיקאיות חדשות לצד ותיקות, בטיפול נכון ומקצועי בעור הפנים, בעזרת תכשירים ומכשירים מהשורה הראשונה.

יפית 1

אומרת יפית: "אני גם מאמנת עסקית בהכשרתי, ואני משמשת להן גם כמנטורית, ללמדן כיצד לנהל את העסק שלהן בהצלחה, לצד כמובן העבודה המעשית שלהן מול לקוחות".

ואכן קוסמטיקאיות העוברות הכשרה אצל יפית אלימלך, מקבלות אצלה ליווי מלא הכולל בתוכו מוצרים איכותיים, והדרכה עסקית מפורטת על ניהול המרכז הקוסמטי שלהן, כעסק מצליח ומשגשג.

יפית ממליצה לנו לנסות את אחד הטיפולים הפופולריים היום בארץ ובעולם: טיפול מזותרפיה דיגיטלי מתקדם 

טיפולי מזותרפיה ידועים כטיפולים הנותנים תוצאות בטווחים קצרים ולאורך זמן כשמדובר בפוסט אקנה, צלקות וחטטים או מיצוק העור באנטי אייג'ינג. מכשיר המזותרפיה הדיגיטלי ו/או מכשיר עם אקדח המזותרפיה מהדור החדש, נותנים תוצאות בטווח של 3 טיפולים במרווחים של חודש בין טיפול לטיפול, לעומת המכשירים מהדור הישן הנותנים תוצאות בטווח של 6-10 טיפולים, וזאת כמובן בשילוב תכשירים פעילים מאוד: פילינגים, מסכות ועוד. מומלץ להקפיד על טיפולי תחזוקה פעם בחצי שנה.

עלות הטיפולים: בין 300-500 לטיפול בודד. לעיתים רחוקות מאוד עשויה להופיע  אדמומיות ומעט נפיחות החולפת בין 48-72 שעות. הטיפול נמשך לכל היותר 60 דקות כאשר בתוך המכשיר שמים קוקטייל של סרום מזותרפיה הילארונית.

הקוסמטיקאית עוברת עם המכשיר על כל אזורי העור המיועדים לכך, כאשר הדקירות גורמות להרס מבוקר של החלק החיצוני בעור, ומעודדות ייצור של תאי עור חדשים ובריאים, רעננים וצעירים יותר, וגם מעודדות ייצור של קולגן חדש, אותו חלבון האחראי על מוצקות העור.

אומרת יפית: "המזותרפיה מטפלת בצלקות וחטטים, בנקבוביות פעורות, בקמטוטים ובסימני הגיל. למרות שהטיפול נראה מעט "מפחיד" לכמה מאיתנו, מסתבר שהוא אחד הבטיחותיים ביותר, והיעיל ביותר למרקם העור, לחטטים, לצלקות ולסימני הגיל".

את התוצאות רואים לעתים קרובות כבר מהטיפול הראשון, ואם כי הוא עולה יותר מטיפול קוסמטי רגיל, השפעתו בהחלט נראית לעין.

אתר: http://yaf.co.il/

פייס: יפית אלימלך – מוצרי טיפוח פרא רפואיים לאקלים הישראלי

כתובת: ברגסון 2, רמת אביב

טלפון: ‏03-641-3214‏

יפית 11

החיים על פי בלה
יועצת תקשורת, עיתונאית בנשמה, מחוברת בטבור לסצנה התל-אביבית, אוהבת את החיים הטובים, ומזמינה אתכם ליהנות יחד איתי.