הצרת היקפים- לא רק עניין של יופי

בחורה עם מחשב נייד

הצרת היקפים- לא רק עניין של יופי

רובנו חושבים שכדאי להשקיע ולבצע הצרת היקפים רק בגלל היופי. כדי להיראות יפים וחטובים. אולם למעשה, הבעיה בהיקפים רחבים אינה רק היופי. הבעיה בראש ובראשונה היא הבריאות. עודפי השומן פוגעים בבריאות, ויגרמו לכם נזקים לטווח הארוך במהלך השנים.

מהם הנזקים הבריאותיים של היקפים רחבים?

צריך לזכור, שהבעיה בהיקפים רחבים, היא לא רק צורתם הלא יפה. הבעיה היא הצטברות עודפי השומן בגוף. הצטברות זו אינה בריאה ומביאה מחלות ובעיות. העודף שומן והעומס על הגוף, יכול להביא למחלות ובעיות בכלי הדם, ולהתקפי לב. עודף המשקל מעלה את הסיכון ללקות בשבץ. ידוע גם שהשמנה מגבירה את הסיכון לחלות בסרטן. לכן, כשאתם מבצעים הצרת היקפים, אתם מצילים את הבריאות שלכם.

הגיע הזמן להירשם לפעילות אירובית:           

אז אם אתם סובלים מהיקפים רחבים, ואינכם מבצעים פעילות ספורטיבית, הגיע הזמן להתחיל להיכנס לכושר גופני. סוג פעילות הספורט המומלצת ביותר עבור הצרת היקפים, הינה פעילות אירובית. הפעילות האירובית מביאה לשריפה של השומנים, וממילא להצטמצמות ההיקפים. אתם יכולים להקפיד על חצי שעה הליכה, או לשחות בבריכה מדי יום. תוכלו לבחור בחוג אחר של פעילות אירובית.

שינוי תזונה- לא תמיד כדאי לעשות לבד:

ברור שהדבר הראשון שתצטרכו לעשות בשביל הצרת היקפים, הוא שינוי תזונתי. אבל איך תדעו מה השינויים הטובים עבורכם? שינויים שמצד אחד יבנו לכם תזונה בריאה ומאוזנת שתסייע לכם לרדת במשקל, אך מאידך יכילו תפריט אהוב עליכם על מנת שתוכלו להתמיד? לשם כך, מומלץ לכם להיעזר בדיאטנית. קופות החולים מספקות שירות זה בחינם. אתם יכולים גם להירשם לקבוצות תמיכה של שומרי משקל.

ואם למרות הכל אתם עדיין לא מצליחים- פנו להמסת שומן:  

הסרת שיער בלייזר – אם ניסיתם את כל הטכניקות האמורות במאמר. אם אתם מבצעים מדי יום פעילות אירובית, ואם אתם שומרים על תזונה בריאה ומאוזנת, ועדיין לא הצלחתם להצר היקפים- אז בהחלט כדאי לכם לשקול לבצע המסת שומן. באמצעות המסת שומן, תפטרו מתאי שומן קשים שלא תמיד ניתנים לפירוק. כמובן,