הצערת פנים אצל מומחה בתחום

בחורה עם מחשב נייד

כיצד ניתן לשמור על עור פנים מטופח ובריא ואילו שיטות קיימות ברפואה הפלסטית להצערת פנים?

בכל הקשור לרפואה הפלסטית, בדרך כלל הפתרון לבעיה הוא מסוים וספציפי, אך כשמדובר בפנים שלנו, הרפואה הפלסטית מעמידה לרשותנו מגוון רחב של פרוצדורות, בדרגות פולשנות שונות, שיכולות לשוות לפנים שלנו מראה צעיר ומטופח.

באילו פרוצדורות מדובר?

כשמדברים על הצערת פנים מתייחסים לשלל מצבים, הכוללים ביניהם איבוד נפח בלחיים, דלדול ורפיון העור, פיגמנטציה וקמטים, צניחת עפעפיים וכן הלאה. לכל מצב יש פתרון אחר ולעתים אפשר לשלב באותו הליך מספר פעולות כדי לתת מענה כולל.

הפרוצדורות שניתן לבצע הן שאיבת שומן מהסנטר, מתיחה והרמת פנים, הרמה ומילוי לחיים, הרמת עפעפיים, הזרקות חומרי מילוי כמו בוטוקס, חומצה היאלורונית ושומן עצמי, כדי להעלים או לטשטש קמטים, צלקות ושקעים.

כל אחת מהשיטות עבור הצערת פנים שונה מהשנייה ברמת המורכבות שלה, בזמן שלוקח לבצע אותה, החומרים והכלים בהם משתמשים ובמשך הזמן שהתוצאות עתידות להחזיק מעמד. כך למשל הזרקת בוטוקס יעילה להעלמת קמטים אך התוצאה נשמרת רק למספר חודשים, בעוד שניתוח למתיחת פנים מבטיח תוצאה קבועה ויציבה יותר. עם זאת, לא לכל אחד מתאים ניתוח ולעתים כדאי להתחיל בפעולות רגועות ופשוטות יותר לפני שממהרים לקבל החלטה.

ההתאמה של הפרוצדורה למטופל תלויה במידה רבה בשיקול דעתו המקצועי של הרופא המטפל והניסיון שלו בתחום. לכן חשוב לפנות לרופא בכיר ואמין, שאפשר להפקיד בידיו את המשימה ולהיות רגועים שהוא יכוון אתכם לטיפול המתאים ויבצע אותו ברמת דיוק גבוהה ובהצלחה. אני ממליצה בחום לבדוק על ניתוח מתיחת פנים במרפאות ד"ר אבי וינברג רופא בכיר ברפואה פלסטית ובעל ניסיון רב, ותוכלו לקבל פירוט לגבי השיטות השונות וכיצד ניתן לשוות לפנים שלכם מראה צעיר ובריא לאורך זמן.