'הצעיף הצהוב של אמה' בעיצובה של עדי בקשי

ב'אהבותיה של אמה' מורגשת אהבה גדולה לאופנה. בצעיפיה של המעצבת עדי בקשי התאהבתי ממבט ראשון והצעיפים שבחרתי כמתנות בקמפיין המימון, דומה שהתעופפו מדפי הספר היישר לארון הבגדים של אמה.

post 1

 "את נראית יפהפייה בצהוב," הוא חייך והביט בי במבט משועשע בעודו נוגע בצעיף וממשש אותו קלות. "תודה," השפלתי עיניי, כמעט אומרת את המשפט שלי "היו זמנים," אבל הפעם מצליחה לעצור את השטויות הרגילות ומקבלת את המחמאה. "גם אתה נראה לא רע בכלל," עניתי ולגמתי מהיין כדי להירגע ומבטינו הצטלבו.  "הציורים!" קמתי בבהלה בניסיון לעצור את הפורטרטים ממעופם ברוח השובבה אך הוא השיג אותי והספיק לאוספם. "זה מעניין," התבונן באחד מהם. "תמימות ותחכום." חייכתי והרגשתי שוב את הסומק פושט בלחיי.

ב'אהבותיה של אמה' מורגשת אהבה גדולה לאופנה, עם פאשיניסטות מוקפדות וקלסיות שאינן מושפעות מטרנדים חולפים והנן בעלות סגנון ואמירה אישית, הן בלבושן והן בחייהן. ברומן קיימת אף זיקה משמעותית לאמנות מודרנית ולמוזיקה. מבטיחה לכם, בתור מוזיקאית, שהפלייליסט משובח.

post 3

לאמה הגיבורה שלי יש סגנון, והיא אינה הדמות היחידה ברומן שיודעת להתלבש, לכן היה לי מובן מאליו שבמתנות קמפיין המימון להוצאה לאור של הספר, אבחר כמתנות- פרטי אופנה מיוחדים שאמה אוהבת במיוחד.

'הצעיף הצהוב של אמה' לקוח מסצנות האהובות עלי במיוחד.

חברה טובה הכירה לי את המעצבת עדי בקשי והתאהבתי בעבודתה ממבט ראשון. הצעיפים שבחרתי לא רק דומה שהתעופפו מדפי הספר היישר לארונה של אמה, אלא עוצבו ונוצרו על ידי אישה מקסימה בעלת חיוך כובש שלבטח הייתה הופכת לחברתה הטובה.

post 2

סטודיו עדי בקשי לעיצוב צעיפים קיים משנת 2008 בראשו עומדים עדי ותומר. עדי רוקמת חלומות ותומר גורם להם להתגשם. הסטודיו מתמחה בעיצוב צעיפים ייחודיים לנשים, גברים וילדים והם מיוצרים בארץ תחת בקרת איכות מוקפדת ועם המון אהבה. החלום שלהם הוא להעלות חיוכים לכמה שיותר אנשים עם המוצרים שהם מייצרים.

עדי למדה עיצוב אופנה ב'שנקר' במשך ארבע שנים מאתגרות ומרתקות ובמהלכן הפך התחביב למקצוע של ממש. במהלך הלימודים זכתה עדי בפרס הצטיינות בעיצוב על-ידי חברת קסטרו! היא התמחתה בחברת ׳ריבר איילנד׳ לונדון כמעצבת במחלקת האקססוריז ועד היום היא מיישמת מה שראתה ולמדה.

היא נהנית מהעשייה ואסירת תודה שזכתה לעסוק בדבר שהיא הכי אוהבת לעשות.

IMG_9176

כולם ניסו לשאול, להיות ראשונים, זו הזדמנות. התגנבתי לתא העיתונים במטרה להצביע. ממילא אין סיכוי, יש פה יותר ממאה. מי יתייחס לעיתונאית לא מוכרת?

"הגברת עם הצעיף הצהוב בבקשה," שמעתי את קולו וידעתי שאני אבודה.

 

לתמיכה בקמפיין גיוס מימון המונים ובחירת מתנה לחצו הלינק-

https://www.jumpstarter.co.il/projects/1282
 

'אהבותיה של אמה' על קצה המזלג:

[youtube UMULxtH2iZ0 nolink]
 
לאמה קליין, אוצרת אומנות, אם לבן ובת מתבגרים, מלאו חמישים. היא יודעת להתלבש ועדיין יפהפייה אך כבר לא מרגישה כך: בעיניה הגוף החטוב קמל, הזוהר הועם, והערך העצמי התפוגג. שנים של נישואין בהם התשוקה והריגוש העלו אבק, חלומות שנשכחו, בוס מתעמר ומלחמת קיום יום יומית מביאים אותה לנקודת אל חזור.

פגישה מקרית עם גבר אנגלי בשדה התעופה תוביל אותה להרפתקה סוערת. הייתכן שקיבלה הזדמנות שנייה לאהבה ולתשוקה? האם תאהב ותכיר שוב בעצמה וביכולותיה ותמציא עצמה מחדש בחייה האישיים והמקצועיים? או אולי תראה באור חדש את שכבר היה לה.

בעל, אישה וגבר לוקחים אותנו למשולש אהבה סוחף, לוהט ומרתק, בין תל אביב, פריז ולונדון. על בחירות בין המוכר והבטוח ובין החדש והמסעיר, על גילוי עצמי והכוחות הטמונים בנו ושבכל גיל צריך זמן לאושר.

 [youtube v8b8LsWOXKA Adi Bakshi – How to wear a scarf]
 
post 5
 
צילומים: עדי בקשי יחסי ציבור
 
 

רוית ליפשיץ ציון- בלוג בסגנון והשראה
רומנטיקנית חסרת תקנה בעלת תשוקה ואהבה לעולמות העיצוב, הספרות, אמנות, אופנה, טרנדים ומגמות, תערוכות בעולם. בלוגרית רב- תחומית, יוצרת וכותבת תוכן, עיתונאית עיצוב, סופרת, מוזיקאית. רומן הביכורים שלי: "אהבותיה של אמה" יצא לאור בהוצאה עצמית בשנת 2018 והפך לרב מכר. נשואה ואם לחייל ולחיילת הממשיכים את דרכי האמנותית.