הצל שלי ואני יצאנו לדרך

כשפגשתי את שתיהן, לא יכולתי לדמיין כמה המפגש איתן יכנס לי כמו חץ בלב וישקף לי מה שאני צריכה לעבוד עליו מול המראה

אלבום פרטי

בוקר אחד אני מקבלת טלפון, בצד השני אישה נחמדה שמספרת לי שהבנות שלה צריכות ממני עזרה.

"את מבינה, אני אמא לתאומות זהות, ממש! והן עושות הכל יחד מגיל קטן, מתלבשות יחד, משחקות יחד, אותן חברות, אבל עכשיו שהן מתבגרות הן לא רוצות להיות דומות. " ואני, תאומה בעצמי, אומנם יש לי אח תאום אבל אני כל כך מבינה את הצורך לפעמים בשייכות עצמית ובעלות על משהו שהוא רק שלי, עניתי לה " האמת אני יכולה להבין." והיא ממשיכה "אז הגעתי אלייך מהמלצות ואני עוקבת אחרייך כבר תקופה ואני כל כך אשמח אם תוכלי לפגוש אותן יחד לסדנה ודרך האיפור לבדל אותן אחת מהשניה." ואני מחייכת לעצמי על התובנה הנפלאה שלה ושמבחינתי היא אמא מדהימה, אז כמובן שקבענו סדנה.

 

אלבום פרטי
אלבום פרטי

ואז הן הגיעו אליי 2 נערות מקסימות. דומות. אבל ממש ממש שונות. הכנתי להן שולחן, 2 עמדות איפור ב2 קצוות השולחן, והן התיישבו ביישניות וחוששת כאילו לא נעים להן היה לומר לי שהן מחפשות להיות קצת שונות, אז מיד שברתי את הקרח והסברתי כמה אני מבינה ושאני בעצמי תאומה ושבכלל זו גם ככה תקופה מבלבלת שבה את מנסה למצוא את עצמך ואת קולך ופה ביחד ניצור לכל אחת את השפה האיפורית שלה שתוכל לייחד ולבדל אותה. וכך היה שעתיים של סדנה מפרה, צעד אחריי צעד את כל השלבים למצוא את הבסיס הנכון והדגשים ולמעשה ככל שהתקדמה הסדנה וככל שהן התבוננו במראה הצבעתי להן על מה שאני חושבת שיחודי לכל אחת מהן, באופן טבעי חיברנו את זה לסגנון לבוש ולשיער ובעצם להבנה כמה זה חשוב לדבר חיצונית את עצמך, דיברנו על רושם ראשוני והליכה תיכף לצבא והיכולת שלהן גם במסגרת מצומצמת עם הגבלה לעשות נכון את העבודה.

 

אלבום פרטי
אלבום פרטי

זה היה מפגש מרגש שלהן, מול המראה, מול עצמן , אחת מול השנייה בהבנה שזה ממש בסדר ליצור ייחודיות אישית שלא אומרת שהיא תפגע אחת בשניייה. אני חושבת שהמפגש הספציפי הזה שינה גם אצלי משהו, העצים לי את ההסתכלות על הסדנאות שלי על יכולת הבנייה העצומה והכח שיש לי במפגש כזה אישי עם כל אחת מול המראה. ויותר מהכל הרגשתי שגם אני יכולה להעיז יותר וגם אם זה נראה שונה מהצד זה בסדר כי זו אני וזה מה שמיוחד. כמה כח יש לאיפור וצבע את זה אני כל הזמן אומרת . וכן זה חשוב למצוא את השפה האיפורית שלך. את מה שמייחד אותך, תראו את מרלין מונרו, איימי ויינאוס ועוד נשים אייקוניות ומדהמות שבמשיכת מכחול הרבה מעבר לאופי שלהן יצרו זהות איפורית כזו חזקה שדורות שלמים התעצבו בזכותה.

 

ולכן נשים יקרות שקוראות את הפוסט שלי, תעיזו, תפרצו, תמצאו את השונה שהיא רק שלכן. כי אין אישה לא יפה יש מי שלא ניגשה נכון ליחודיות שבה.

נתראה בפוסט הבא.

חן צארום
מאפרת ומעצבת שיער , אופנה כלות וסדנאות איפור. בעיניי , בכל אישה יש כוכבת רק צריך לדעת לתת לה לזהור. כאן לחלוק אתכן את עולמי.