הפתעה לאוהבי הקפה

בחורה עם מחשב נייד

הפתעה לאוהבי הקפה איכותי: חברת Nespresso המובילה בעולם בתחום הקפה והקפסולות, משיקה במהדורה מוגבלת את תערובת ה- Dhajana- שילוב מעודן בין פולי קפה מסוג ערביקה מקוסטה ריקה וקולומביה בקלייה קלה, לבין פולי קפה מברזיל ופולים מסוג רובוסטה מהודו שנקלו קלייה ממושכת.

מדובר ב תערובת קפה ייחודית במהדורה מוגבלת היישר מאדמות ברזיל, קולומביה, קוסטה ריקה והודו

המפגש של פולי הקפה השונים, יוצר תערובת אספרסו ייחודית בעלת נוכחות מלאה וקטיפתית, עם תווים חלביים מעודנים בשילוב רמזים פירותיים וגוף מלא בדרגת חוזק 8.

 

התערובת מומלצת לשתייה בספל של 40 מ"ל.

 

דאג'אנה היא התערובת הראשונה במהדורה מוגבלת, המופקת כחלק מתוכנית ה-  AAA של Nesspresso לאיכות הוגנות ואיזון. התוכנית  פועלת להגנת הסביבה, החקלאים וגידולי הקפה, בכדי לבנות יחסי אמון בין החקלאים, ונאמני הקפה ברחבי העולם.כחלק מהתוכנית לקחה על עצמה Nesspressoמחויבות להבטיח כי פעילותה העסקית תשמור על איכות החיים של מגדלי הקפה והסביבה בכול האספקטים העסקיים והסוציואקונומים.

 

תערובת הקפה החדשה תהיה זמינה במהדורה מוגבלת החל  מה- 4.9.2011 ועד גמר המלאי, וניתן להשיגה בבוטיק נספרסו – ה' באייר 36 תל אביב, בוטיק נספרסו בקניון רמת אביב איינשטיין 40, ובבוטיק נספרסו – שחם 36 קרית מטלון, פתח תקווה, באמצעות הטלפון 1-800-255-355 או דרך אתר האינטרנט www.nespresso.co.il

 

מחיר שרוול קפה (10 קפסולות) – 22.70.